dreamweaver mx 2004 türkçe yaması

• Konbuyu başlatan Üye silindi 6243
  • Başlangıç tarihi
Kodla Büyü
Ü

Üye silindi 6243

Misafir
Arkadaşlar başlıklardan bulamadım.

Elinizde Dreamweaver MX 2004 için Türkçe yama varsa gönderebilir misiniz.

hocam dosyaları yapıştıryorsun gerçi biliyorsundur ama şimdiden kolay gelsin.

hocam inşallah gelmişitir... bir haber verirsen olmadı mail atayım sadece dreamveawer için değil tüm mx2004 için geçerli macromedia serisinde....

Hocam dosyaları yapıştırdım ama o sadece limitsiz halde kullanımını uzatıyor. Menüler ingilizce onu Türkçe yapmak istemiştim.

Ama sağolun şimdi bi tane yama buldum menüler Türkçe oldu. İlginize Teşekkürler.

pardon ben ***** anlamıştım . yalnız tükçe yama tam olara karşılık olmaya bilir bence orjinali en güzeli...

Gölpazarı ilçesindeyim. Siz hangi okuldasınız Bilecik'te.

Ben de merkez anadolu teknik lisesinde çalıştım 2 yıl. Siz?

ben de inhisarda öğretmenim hocam 4 yıl söğüt arrdından burda ikinci senem
açık varmı sneye birde orayı deneyim diyordum tam....:)

Maalesef hocam. Ben de burada eylülde başladım. Malumunuz zorunlu hizmetten dolayı. Son gelen benim ve 4 kişiye bile desrler az geliyor. Şu anda ben ful derse giriyorum ama bi arkadaş askere gitmiş onun yerine giriyorum. Askerden gelince maaş karşılığı ancak derse girebilirim. Anlayacağınız norm kadro dolu.

Sizin de 1 yılınız kalmış. Sonra muhakkak istediğiniz yere gidersiniz. :)

Ben önümüzdeki 4 yıl boyunca buradayım.

hocam burası doğu ama bakalım nasip ticaret lisesinde bilgisayar bölümü açılabilir diye bir şey duymuştum bir aralar belkide bir şeler. olur... herşeyin hayırlısı sizinle burda karşılaştığıma sevindim... sizde eformatölük yok sanırım ozaman. kolay gelsin iyi çalışmalar......

Ticaret lisesinde şu anda yeni bilgisayar bölümü açıldı. Ben orda ekders için orda derse giriyorum zaten. Ama seneye yeni bir sınıf oluşturma ihtimali çok zayıf. 9. sınıfların öğrenci başarısı bi felaket. Bilemiyorum ama oranın kadrosu yeni sınıf açılırsa belki bir kadro daha açılabilir. Fakat şu anda muhasebe grubu öğretmenleri de bilgisayar derslerine giriyorlar. Yani ikinci kadro açılsa bile belki atama yapmayabiliyorlar. Anlayacağınız şu anda okul kendi kendine yeter durumda ama hakkınızda hayırlısı olsun.

Ben ilköğretimdeyim ve dediğiniz gibi formatörlük almadım.

Sizinle tanışmak da güzeldi.

İyi çalışmalar.

Geri