Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Dreamweaver CS 3 Hatası

Konu, 'Web Tasarımı Programları' kısmında aakcakaza tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. aakcakaza

aakcakaza Hiperaktif Üye Hiperaktif

Arkadaslar gecen sene yapilmis okul sitesini ara ara guncellemem gerekiyor. Dreamweaver Sitedeki bazı dosyaları çalıştırıyor bazılarında ise hata veriyor. gordugunuz uzere index,2haber,3haber gibi dosyalar çalışıyor amaanasinif.htm ye çift tıkladıgımda karsıma bu ekran geliyor. Neden olabilir acaba?

Ekli Dosyalar:

2. Zizu_

Zizu_ Süper Üye Süper Üye

hocam sadece de o sayfayı açsanız bile hata veriyor mu.yani kesin olarak o sayfada mı hata veriyor.O zaman öyleyse o sayfadan farklı isimle bir kopya oluşturun oyle deneyin ama hata bilgisayarınızdan da kaynaklanabilir.kolay gelsin

3. aakcakaza

Sadece onda değil hocam 9-10 tanesinde çalışıyor bir o kadarında da çalışmıyor,ornek olsun die o dosyayı yazmıstım. Simdi kaldırıp yeniden kuracam zaten alısamadım bu CS3 e hersey turkce, alismiisiz ingilizce karsiliklarina zor geliyor kullanmak!

4. aakcakaza

Arkadaslar su soruna cozum uretin nolur, kafayı yicem ne denediysem olmadı, var mı fikri olan? Calistirin saksıları!!! :(

5. fanfatih

fanfatih Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam çalışmayan o dosyaları ftp adresinden yani çalışan yerden tekrar indir ve dene. Bende de geçenlerde bu sorun çıkmıştı. Dosyaları serverdan alıyordum fakat üzerinde değişiklik yapamıyordum. Sebebi hard diske kaydetti gözüküyor fakat kaydetmiyor.

6. aakcakaza

hocam denedim yaa onu da denedim tekrar cektim ftpden, yerlerini degistirdim, hata veren dosyalarin isimlerini degistirdim, hicbiri olmadı, bir daha deneyeyim olmazsa!

7. Zizu_

Zizu_ Süper Üye Süper Üye

hocam sadece belirli bir sayfada mı hata veriyor.yosam farketmiyor mu :?:

8. aakcakaza

hocam web sitesinde calisan dosyaları dusunun mesela index.html calisiyor fakat kadromuz.html i acmaya calisinca yukardaki hatayi veriyor, cdlerimde yaninda degil, frontpage i deneyemiyorum.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal