Dreamweaver CS 3 Hatası

Kodla Büyü

aakcakaza

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaslar gecen sene yapilmis okul sitesini ara ara guncellemem gerekiyor. Dreamweaver Sitedeki bazı dosyaları çalıştırıyor bazılarında ise hata veriyor. gordugunuz uzere index,2haber,3haber gibi dosyalar çalışıyor amaanasinif.htm ye çift tıkladıgımda karsıma bu ekran geliyor. Neden olabilir acaba?

Ekli dosyalar

• hata.jpg
    hata.jpg
    268.5 KB · Görüntüleme: 638
hocam sadece de o sayfayı açsanız bile hata veriyor mu.yani kesin olarak o sayfada mı hata veriyor.O zaman öyleyse o sayfadan farklı isimle bir kopya oluşturun oyle deneyin ama hata bilgisayarınızdan da kaynaklanabilir.kolay gelsin

Sadece onda değil hocam 9-10 tanesinde çalışıyor bir o kadarında da çalışmıyor,ornek olsun die o dosyayı yazmıstım. Simdi kaldırıp yeniden kuracam zaten alısamadım bu CS3 e hersey turkce, alismiisiz ingilizce karsiliklarina zor geliyor kullanmak!

Arkadaslar su soruna cozum uretin nolur, kafayı yicem ne denediysem olmadı, var mı fikri olan? Calistirin saksıları!!! :(

hocam çalışmayan o dosyaları ftp adresinden yani çalışan yerden tekrar indir ve dene. Bende de geçenlerde bu sorun çıkmıştı. Dosyaları serverdan alıyordum fakat üzerinde değişiklik yapamıyordum. Sebebi hard diske kaydetti gözüküyor fakat kaydetmiyor.

hocam denedim yaa onu da denedim tekrar cektim ftpden, yerlerini degistirdim, hata veren dosyalarin isimlerini degistirdim, hicbiri olmadı, bir daha deneyeyim olmazsa!

hocam sadece belirli bir sayfada mı hata veriyor.yosam farketmiyor mu :?:

hocam web sitesinde calisan dosyaları dusunun mesela index.html calisiyor fakat kadromuz.html i acmaya calisinca yukardaki hatayi veriyor, cdlerimde yaninda degil, frontpage i deneyemiyorum.

Geri