Dreamweaver 8 sorunu. Bir el atar mısınız?

Kodla Büyü

irembilisim

Aktif Üye
Arkadaşlar Windows 7 Ultimate'de Dreamweaver 8'i sorunsuz kullanıyordum (yaklaşık 1 senedir) şimdi aşağıda ki hatayı almaya başladım. Kaç kere kaldırdım yeniden kurdum ama problem düzelmedi. Yardımcı olacak arkadaş var mı?

a problem was detected with your application. please reinstall this software to correct the problem.

bir sorun uygulama ile tespit edildi.Sorunu gidermek için bu yazılımı yeniden yükleyin.

Ekli dosyalar

• dw-hata.jpg
    dw-hata.jpg
    24.6 KB · Görüntüleme: 1,087
program çakışması olabilir bri program kurmuşsunuzdur o programla çakışıyor olabilir bir de başka bilgisyarda deneyin

Pencerenin başlığından da anlaşılacağı üzerine aktivasyonla ilgili bir sorun var görünüyor. Yeniden yüklemek çözüm olmayacaktır, sanırım programın orijinal olmadığı ortaya çıkmış.

adobe cs 5.5. de buna benzer bir hata ile karşılaştım. adobe updater kapattım. host dosyasına da adobe updater iplerine 127..0.0.1 yazarak gncellemeleri hallettim. artık sorun yok. sendeki hata da buna benzer bir durum updater yakalamış sanki.
bu şekilde bi dene bakalım hacım.

swanp' Alıntı:
adobe cs 5.5. de buna benzer bir hata ile karşılaştım. adobe updater kapattım. host dosyasına da adobe updater iplerine 127..0.0.1 yazarak gncellemeleri hallettim. artık sorun yok. sendeki hata da buna benzer bir durum updater yakalamış sanki.
bu şekilde bi dene bakalım hacım.

hocam fikirleriniz çok doğru fakat studio-8'ler macromedia olarak kuruluyor. adobe ile alakası yok gibi geldi bana. birde adobe'nin updater6 klasörü var ama onun içide boş, gizli dosya ve klasörleri göster dememe rağmen. burdan yola çıkarsak macromedia'nın updater'i nerede olabilir?

Geri