Dosya Uzantısını Programsız Değiştirme (Resimli)

Kodla Büyü

basbag

Seçkin Üye
Seçkin Üye
HErhangi bir klasördeyken

Araçlar\Klasör seçeneklerine girin görünüme tıklayıp
bilinen dosya türleri için uzantıları gizle
işaretini kaldırın,

daha sonra uzantısını değiştireceğiniz dosyayı seçip
ad değiştir tıklayın dosyanın sonundaki uzantıyı
istediğiniz uzantıyı yazın ve enterleyin.

gelen uyarı ya evet diyin
ve dosyanın uzantısı değişti.

kolay gelsin. umarım işinize yarar.

hasari' Alıntı:
Dip not Format değişmeyecek uzantısı değişecek. :+1:

iyide zaten başlıkta uzantısı değişecek diyor :lol: :lol: format kalsın :lol: :lol: hasari hoca sende var yaaa benim gönderdiğim konuları çürütmek için elinden geleni yapıyon :p :p iyi anladık sen pc canavarısın ne yani :lol: :lol: :lol:

basbag' Alıntı:
hasari' Alıntı:

iyide zaten başlıkta uzantısı değişecek diyor :lol: :lol: format kalsın :lol: :lol: hasari hoca sende var yaaa benim gönderdiğim konuları çürütmek için elinden geleni yapıyon :p :p iyi anladık sen pc canavarısın ne yani :lol: :lol: :lol:
Estafullah hocam olurmu hiç karalamak sadecee bilgi vermek amacımız. Neyse birşey demedik canım :oops:

hasari' Alıntı:
basbag' Alıntı:
hasari' Alıntı:

Estafullah hocam olurmu hiç karalamak sadecee bilgi vermek amacımız. Neyse birşey demedik canım :oops:

yalan yalan basbag hocam sen sitede yokken atıp tutuyor arkandan bisey bilmiyor diye :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

(Hos senin sitede olmadigin bir an yok ama, iyi ki de yok ama) :)

aakcakaza' Alıntı:
yalan yalan basbag hocam sen sitede yokken atıp tutuyor arkandan bisey bilmiyor diye :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

(Hos senin sitede olmadigin bir an yok ama, iyi ki de yok ama) :)
Anladım meydanı boş buldu diyosun yani ah basbag ah sana ne diyeyim ben. :mrgreen:

Geri