Doodle Yarışması: Türkiye'nin Harikaları

Kodla Büyü
öyle böyle derken akşamı ettik sayılır yanii bugün de belli olmayacak heralde.

şunu anlamıyorum madem söylediğiniz tarihte açıklama yapamıyorsunuz, bir açıklama yap şu sitede şu sebepten dolayı geciktik, özür dileriz şu zamanda oylamaya açılacaktır diye. yok o da yok. nasıl bir sistem bu...

Yani arkadaşların gönderdiği resimlerden bazıları çok profesyonel, tabiki kimseyi zan altında bırakmak istemem ama umarım öğrenciler yapmıştır. Öğrencilere küçük yaşlarda dalaverecilik öğretilmiyordur.

Kardeşimin danışmanlığını yaptığı doodle da bana göre çok güzeldi ama giremedi sadece Van'ı anlatıyodu.

Ekli dosyalar

• image_1364423404935048.jpg
    image_1364423404935048.jpg
    150 KB · Görüntüleme: 661
Katılıyorum hocam ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin yapamayacakları kadar sanatsal... Yalnız öğrenciler dışında velilerin de katılımı olabiliyor diye biliyordum velinin ya da bir sanatçının elinden geçmiş olabilir.. Yine de tebrik edelim.. ben 1. gruptan 3. çalışmayı(Gökçe CANBAZ), 2. gruptan ise 5 nolu(Lübna KARACA)nın çalışmasını oyladım.. İlk 100 ne zaman açıklanıcakmış? Öğrencilerim günlerdir bekliyorlardı sabırsızlıkla, en azından ilk 100 e giren öğrencimiz olursa çocuklar biraz olsun sevinirler..

ealtunbilek' Alıntı:
Katılıyorum hocam ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin yapamayacakları kadar sanatsal... Yalnız öğrenciler dışında velilerin de katılımı olabiliyor diye biliyordum velinin ya da bir sanatçının elinden geçmiş olabilir.. Yine de tebrik edelim.. ben 1. gruptan 3. çalışmayı(Gökçe CANBAZ), 2. gruptan ise 5 nolu(Lübna KARACA)nın çalışmasını oyladım.. İlk 100 ne zaman açıklanıcakmış? Öğrencilerim günlerdir bekliyorlardı sabırsızlıkla, en azından ilk 100 e giren öğrencimiz olursa çocuklar biraz olsun sevinirler..

velilerde katılabilir diye nerde yazıyordu hocam, o zaman bunun sınırı yoktu demek 2. kademedeki o 5. eser çok abartılmış, bir öğrencinin yapmadığı açık ve bariz bir şekilde göze sokulmuş. bilseydik çok daha alasını yapardık.

Evet gerçekten güzel Doodle'ler ortaya çıkmış. Kimin çizdiğine dikkat edilmeyecektir zaten. Sadece katılan kişi önemli. Sonuçta 10.000 TL ödül var.

2. gruptakilerden kesin öğrenci çizim değil ama güzel doodle lar ona diyecek birşey yok . ya da ressam gibi öğrencilerimiz var maşallah.

Çok profesyonel geldi bana çizimler oldukça yardım var sanki

Bunlar da benim öğrencilerimin idi olmadı

Ekli dosyalar

• Hilal_doodle.jpg
    Hilal_doodle.jpg
    177.1 KB · Görüntüleme: 1,865
  • Hanife_doodle.jpg
    Hanife_doodle.jpg
    89.1 KB · Görüntüleme: 1,865
  • Nida_doodle.jpg
    Nida_doodle.jpg
    137.3 KB · Görüntüleme: 1,865
yuh diyorum. bu mu yani, bariz öğrenci çizimi değil bunlar. benimkilerden de seçilen olmamış.

gerçekten haksızlık eğer böyle yarışma istiyorlarsa grafik tasarımcıları katsınlar öğrencileri değil. Hani hepsi için değim ama öğrencileri sanki aşmış

Öğrenci çizimi olmadığı aşikar,özellikle 2. gruptakilerden ben burdayım diyenler var.

ben haksızlık yaptıklarını dile getiren bir e-posta gönderdim, bari ilk 200 ü açıklasaydılar da öğrencilerimiz bir nebze olsun sevinseydi.

Bizim öğrencilerin en iyileri de bunlar. 1-4 arası öğrencilerin bu kadar yapabilmesi zor. Biz yine de 200 listeyi bir görelim.

Ekli dosyalar

• doodle1.JPG
    doodle1.JPG
    486.6 KB · Görüntüleme: 1,843
  • doodle.JPG
    doodle.JPG
    55.2 KB · Görüntüleme: 1,843
bilisimci61' Alıntı:
ben haksızlık yaptıklarını dile getiren bir e-posta gönderdim, bari ilk 200 ü açıklasaydılar da öğrencilerimiz bir nebze olsun sevinseydi.

Hocam iyi yapmışsınız. Profesyonellik istiyorlardıysa şartnameye belirtseydiler. Öğrencilerin emeklerini bu şekilde harcamamaları gerekirdi.

bence de 2.gruptakilerin çocukalrın yapması imkansız. bu yüzden oylamadım.nefret ediyorum böyle çocukların katıldığı yarışmada dalaverelerin olmasından

bilisimci61' Alıntı:
ealtunbilek' Alıntı:

velilerde katılabilir diye nerde yazıyordu hocam, o zaman bunun sınırı yoktu demek 2. kademedeki o 5. eser çok abartılmış, bir öğrencinin yapmadığı açık ve bariz bir şekilde göze sokulmuş. bilseydik çok daha alasını yapardık.

Hocam burada bir açıklama var http://www.google.com.tr/doodle4google/ ... aya_kimler
"Bir okuldan kaç Doodle yarışmaya katılabilir?

Her okul, istediği kadar çalışmayı yarışmaya gönderebilir. Okulda gerçekleştirilen en ilgi çekici çalışmaları göndermenizi öneririz. Öğrencilerin aileleri de bireysel olarak çalışma gönderebilir."

Öğrencilere söylediğimde böyle birşey olabileceğini tahmin etmiştik öğretmenim dediler.(öğrencilerin kendilerinin böyle bir çalışmayı tek başlarına yapamama durumu.)

İlk 200 ü açıklamalarını bekliyoruz...

Geri