Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

donan masaüstü

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında dondut tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. dondut

dondut Site Gezgini

arkadaşlar bilgisayarım açılıyor, fare çalışıyor fakat ne başlat menüsü ne de masaüstünde herhangi bir yer açılıyor. tek açılan yer ctrl+alt+delete yaptığımda windows görev yöneticisi. başka hiçbir yere ulaşılamıyor. donmuş durumda.
    format attım sorun çözüldü zannettim. hatta internet bağlantısı olmadığı için yine yardımlarınıza başvurdum. o sorunu da çözdüm. fakat yine bilgisayarda görev yöneticisi dışında hiçbir yere ulaşılamıyor. format da işe yaramadı. sorun ne olabilir nasıl çözebilirim. yardımlarınızı bekliyorum

2. dondut

dondut Site Gezgini

yardııııııııııııııııııııııııım lütfen

3. byvector

byvector Seçkin Üye Seçkin Üye

kardeşim bu durumda yapman gereken ctrl+alt+delete deyip oturumu kapatıp sonra yeniden açmandır.
    Birde ctrl+alt+delete deyip explorer exe yi açıp kapatırsan da düzelebilir. Aynı sorunu bende yaşadım böyle yapınca düzeliyordu.

4. dondut

dondut Site Gezgini

oturumu kapatıp açmak bir işe yaramıyor. denedim defalarca. başka ne yapabilirim. sorun neden kjaynaklanabilir arkadaşlar

5. adn

adn Aktif Üye

Aynı sorun bende de var.ben ramı taktım çıkardım bu sefer hiç açılmıyor anlayzing network media type deyip sayıyor.sonra tekrer yeniden başlıyor.

6. dondut

dondut Site Gezgini

ben ram i değiştirdim olmadı. ısıyı kontrol ettim normal. hardiski değiştirdim. sorun çözüldü. şimdi idarenin yeni harddisk almasını bekliyorum. sorun hardiskdeymiş arkadaşlar. sizin de aklınıxzda bulunsun.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal