Domain ve hosting öneriniz ?

Kodla Büyü

Dev Kitap Arşivi

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar domain ve hosting hizmetinden yararlanacağım sağlam bir yer arıyorum. Acil olaraktan...
Var mı önereceğiniz hiç sıkıntı yaşamadığınız yerler ?
Şimdiden teşekkür ederim.

Bende natro'yu önerebilirim hocam. Hem indirim kodları ile daha ucuza da gelebiliyor 7/24 destekde sunuyorlar. Rahat edersiniz natro'Da :+1:

godaddy.com alan adı ve sınırsız hostu 20 liraya aldım indirim kodu bulup uygun fiyata alabiliyorsun

alastyr.com :+1: natrodan geçtim ve çok memnunum. gece yarısında bile max 5 dkda dönüş yapıyorlar. fiyatlari daha makul. natroda nerede 5dk en az yarım saat. bir de çok dandik bir yönetim paneli var. alastyrde bildiğimiz cpanel. natronun tek avantajı çoklu platform desteğidir. yani aynı pakette windows veya linux hangisi istiyorsanız onu kullanıyorsunuz. istediğiniz zaman değiştirebiliyorsunuz. böyle birşeye ihtiyacınız yoksa natro önermem.

joomla ve wordpress kullanacaksanız natro önermem , natroun kendi yazılımı cpanel veya pleskpanel gibi gelişmiş değil ve cpu kısıtlaması maximum seviyede. Benim kendi sunucum var benden host alan arkadaşlara lisanslı joomla tema ve eklenti desteği sunuyorum

edirne_lee' Alıntı:
godaddy.com öneririm

Aslında bu biraz da sizin ne istediğinize, sitenin yazılımına, trafiğinize göre değişir.

Godaddy şüphesiz ki önemli bir firma ancak yabancı olması bazen sıkıntılara neden olabiliyor. Tükçe destek veren birimi var ancak yetersiz olduğundan hizmet süresi uzuyor.

Çabuk karar verilmemesi gereken bir konu bence biraz daha araştırın.

ben hem natro ile çalıştım hem ixirhost la. İkisinden de memnun kaldım ama ixirhost'u bi tık daha çok sevdim. Benim çalıştığım dönem destek hizmetleri çok iyiydi. çoklu platform desteği de var diye biliyorum.

Geri