Domain İletişim Bilgileri

Kodla Büyü

caisersoze

Site Gezgini
Okulun domainini daha önceden ücret karşılığı çalışan bi memur almış. Dolayısı ile Domain Temsilcisi, Teknik sorumlu, Ödeme Sorumlusu bu mechul arkadaş. Bunları değiştirip Mebin alanına yönlendirmem lazım. Ancak iletişim bilgileri başkasında olduğu için yapamıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim?

k12.tr adresi alınırken resmi yazı yazılıyor. teknik sorumlu kim, ödeme sorumlusu kim domain sorumlusu kim bunlar burada yazar. Bence en doğrusu o memuru bulup şifreleri almanız veya en azından gizli soruları almanız olacaktır.

adnan54' Alıntı:
k12.tr adresi alınırken resmi yazı yazılıyor. teknik sorumlu kim, ödeme sorumlusu kim domain sorumlusu kim bunlar burada yazar. Bence en doğrusu o memuru bulup şifreleri almanız veya en azından gizli soruları almanız olacaktır.

Arkadaşım iletişim bilgileri başka birisinin e-mail adresi. Farzet ki o arkadaş öldü ya da vermek istemiyor. Ben iletişim için verilen e-mail adresini değiştirmek için ne yapmalıyım diye soruyorum. Auth Code bende olsa ne yazar... Domain paneline erişemedikten sonra. Authorization Code (Auth-Code, Auth Info, Domain Secret, EPP Code ne derseniz işte o olsun) la domain paneline erişebilmek için şifre, şifre hatırlatma sorusu ya da o iletişim mailine ulaşmam lazım. O da başkasında. Bunu aşmak için ne yapmalıyım?

nic.tr yönetimi ile görüş. okuldan durum ile ilgili remiz yazı yazın. onlar size yardımcı olur kanaatindeyim.

Geri