doktor ve "öğretmene" yönelik şiddetleri öğretmen çözecek

Kodla Büyü

cagdas

Seçkin Üye
Seçkin Üye
http://www.memurlar.net/haber/229549/

ilk kez öğretmen için iyi birşey mi demiş bu adam derken arada geçirmiş gene. sağlıkçı ve öğretmene yönelik şiddetin çözümü gene bizdeymiş. hadi bakalım göreve.

''Öğretmenlerimizi, kendi anne-babamızla eşdeğer görüp ve hayatımız boyunca saygı gösteririz. Bizim için öğretmenler özel ve hatta bazen de kutsal bir yere sahiptir. Dolayısıyla öğretmenlere yapılan bu tip teşebbüslerin, tacizlerin veya şiddetin hiçbir şekilde tasvip edilmesi mümkün değil. O açıdan bakıldığında öğrencilerimiz, velilerimiz, okul idarecileri ve öğretmenlerimiz, şiddeti kınayarak ve birlikte karşı koyarak daha da önemlisi şefkatle, sevgiyle, ısrarla çocuklarımıza bunun yanlış olduğunu öğreterek aşabiliriz. Ben bu açıdan öğretmenlerimizin yılmamasını, hükümet olarak konuyla ilgili Sağlık Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı olarak gerekli tedbirleri almak için gerekli çalışmayı yürüttüğümüzü ama bundan daha önemlisi bizim öğretmenlerimizin çocuklarımıza şiddetin çözüm olmadığını öğretmeleri gerektiğini ifade etmek istiyorum.''

karikatür çizebilen var mı..
3-5 kişi bir öğretmeni döverken öğretmenin kafasında kelebekler dönsün.
öğretmen dayak yerken, sevgiden sarhoş olmuş bir edayla sevgi ve aşk dolu sözler söylesin..
buna benzer bir karikatür.. düşündüm komik geldi. biraz becerebilsem çizerdim..

Geri