Doğacak kızıma isim önerileri

Kodla Büyü

baysukru

Aktif Üye
Arkadaşlar doğacak kızıma isim koyacağız.bu isimlerden hangisini önerirsinîz yada farklı önerilerînîz nedir?
Allah herkesin evladını korusun
Teşekkürler

Allah bağışlasin.

Ay gibi güzel kız: Aybüke(türkçe) :D

güzel başlık hocam ama sizinde içinizden ne geldiği önemli yanı sadece ismin farklı olmasını istemek başka yada kararsız kaldım yukaridakilerden hangisi olsun başka. yukaridakilerden beril daha güzel gibi bence.

Bu konunun takipçisiyim çünkü benim de güzel bir kız ismine ihtiyacım var

Çift isim düşünürseniz elif ece ,ahsen feyza , hatice kübra ... Şu an için en populer isimler ela , ecrin, yaren, beren. Öz türkçe isim düşünürseniz bengüsu , begüm , miray. Karar sizin hocam. Allah analı babalı büyütsün inşallah hocam şimdiden hayırlı olsun.

Oyum gulceden yana hocam.Rabbim anaki babali buyutsun insaallah.benim kizim olursa hanim toprak diyor bense meric

Öncelikle Allah sağlıklı etsin yavrunuzu. Benimde 2 hafta önce kızım oldu. Ne kadar zormus isim bulmak. Sonunda ALANUR ECE koyduk.

Hocam kusura bakmayın ama forumdan isim tavsiyesi almak bana mantıksız geliyor. İlerde çocuk benim ismimi nasıl koydunuz diye sorduğunda; yavrucum bb.net ten koyduk mu diyeceksiniz:)

hocam her ne kadar şu an arapça isimler yada kelimeler moda olsa da ben türkçe bir isim verilmesinden yanayım.

hocam bence yeni nesil garip gurup isimler koymaya gerek yok
mosadı geçmeyecek gelenekselleşmiş isimler en güzeli
düşünsenize aybala teyze ne komik :)
mesela zeynep olabilir meryem gibi
ve tek isim
yeni moda upuzun iki isim
biri havai garip bir şey biri de geleneksel

hocam bence yeni nesil garip gurup isimler koymaya gerek yok
mosadı geçmeyecek gelenekselleşmiş isimler en güzeli
düşünsenize aybala teyze ne komik :)
mesela zeynep olabilir meryem gibi
ve tek isim
yeni moda upuzun iki isim
biri havai garip bir şey biri de geleneksel

Zeynep cok guzel isim ama cok fazla cocukta oldugi icin dusunmedik. Elifte guzel dusunulebilir.

Geri