Silindi

Kodla Büyü
Re: [DOC] 5-6 Sınıflar 2. Sınav (A-B Gruplu)

hocam okumakta biraz zorlanacakmışsın gibi geldi bana, onun dışında sorular güzel hazırlanmış eline sağlık

güzel biz derste çözüyoruz sınava hazırlık oluyor.

wake__up' Alıntı:
hocam okumakta biraz zorlanacakmışsın gibi geldi bana, onun dışında sorular güzel hazırlanmış eline sağlık

Teşekkürler. Evet, okumak biraz uzun sürecek.

Ahmet hocam sorular çok güzel ellerinize sağlık :alkis: yalnız ben 6. sınıflarınkini göremedim :?:

eras63' Alıntı:
Ahmet hocam sorular çok güzel ellerinize sağlık :alkis: yalnız ben 6. sınıflarınkini göremedim :?:
Teşekkür ederim hocam, bu sene 5-6lar için aynı konuları işliyorum. Sanırım böyle yapan birçok kişi var benim gibi. Sorular 6. sınıflar için de kullanılabilir.

ahmetfx' Alıntı:
eras63' Alıntı:
Teşekkür ederim hocam, bu sene 5-6lar için aynı konuları işliyorum. Sanırım böyle yapan birçok kişi var benim gibi. Sorular 6. sınıflar için de kullanılabilir.
ha evet hocam doğru ben de öyle yapıyorum saolun. :) ayrıca yeni konularla ilgili slayt çalışmalarınızdan sonuncusunu da gördüm teşekkürler. :+1:

Sınav sonuna 10 puan değerinde yorum gerektiren bir bonus soru sordum, yani bunu yapmazsalar puan eksilmiyor ama yapanlara ek puan vereceğim. Bunda sıkıntı çıkmaz sanırım..

Çok beğendim hocam çok da eğlenceli hazırlamışsınız emeğinize sağlık... Yeni öğretmen olarak bunları gördükçe hevesleniyorum :)

Bugün 5 ve 6'lara yaptım sınavımı, tam dozunda olmuş okuduğum kadarıyla..

Arkadaşlar İletişim Araçları, İnternet ve Ağ konusunu işleyemediğim sınıflar için de bir sınav hazırladım. İlk mesaja ekledim..

ahmetfx' Alıntı:
2. sınavımı hazırladım, sınavın kolay olduğunu düşünsem de yine yapamazlar mı diye düşünmeden de edemiyorum Sizin de görüşlerinizi almak isterim. Sınavda şu tarz sorular yer alıyor.

* Test
* Açık uçlu
* Doğru/Yanlış
* Eşleştirme
* Harf tamamlama
* Bulmaca

Bir tane de Bonus soru sordum..

Çok uğraştım, benimle aynı konularda olan arkadaşlar vardı (geride kalan) onlar rahatlıkla aynısını kullanabilirler diye düşünüyorum. Sizin fikirleriniz nedir?

hocam bunların hepsi 5.sınıflar için mi? baktımda 6.sınıf yazmıyor hiç? 6.sınıflar için olan da var mı elinizde?

hocam sorular çok güzelde bizimkiler okuyunca anlamaz bu soruları...malum türkçe problemi

örnek benim sorularımdan biri...word ne işe yarar?
a..yazı yazmaya yarar
b..hesap yapmaya yarar
c..falan
d.filan

adam gidip hesap yapar diyor...yüz kere anlat ...boşşş...nerdesiniz bilmiyorum ama sanırım batı illeri, doğu illerinden daha başarılı...

Geri