Dizüstü Bilgisayarlar için Çok Uygun Antivirüs Programı

Kodla Büyü

KingSkrupellos

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Dizüstü Bilgisayarlar için Çok Uygun Antivirüs Programı

Merhaba ben KingSkrupellos. Yeni bir antivirüs programı keşfettim bundan dolayı sizinde yararlanmanız için sitede paylaşmak istiyorum.

Not : Program Bedava ve Kısa Süreli'dir. Full yapmak için serii numarasını bulmanız gerekmektedir.Neyse. Sitede krek ve seri numara yasak olduğu için vermiyorum.

%100 koruma sağlayan tek üründür ve bir çok ödüle sahiptir.rasyonlu bilgisayarlarda, işlemcinin ağırlaşmasına karşın, aktif motor sayısı azaltılarak kullanılmalıdır. Tarama zamanında, çalışan motorun artırılması tavsiye edilmektedir. Server Management programı ile, merkezi yönetim ve raporlama sağlanmaktadır.
Günümüz dünyasında veri emniyeti "siber terörizm" e karşı savaşmak için modern emniyet araçlarının uygulanmasını gerektirmektedir. Bu yüzden çalışma istasyonları seviyesinde sadece anti virüs programlara değil, kişisel güvenlik duvarlarına da gerek duyulmaktadır. Bu yüzden, eğer verilerinizi gerçekten güvence altına almanız gerekirse, verilerinizi elektronik olarak imzalamanız ve bunları şifrelemeniz ya da silmeniz için size yardım edecek diğer uygulamalar kullanılmalıdır. Bu yüzden bu programı size tavsiye ediyorum.

İndirebilmek için orjinal sitesinden : http://www.trustport.com/en/download

Çeşitli Versiyonları mevcuttur. Hangisini indirmek isterseniz.

1- TrustPort Antivirus 2014
2 - TrustPort Internet Security 2014
3 - TrustPort Total Protection 2014
4 - TrustPort USB Antivirus 2014
5 - TrustPort Mobile Security
6 - TrustPort Tools 2013

eNZBVL.jpg

eazQqg.jpg

ep634n.png

Anlatım bana aittir. Alıntı değildir. Emeğe Saygı. KingSkrupellos.

Geri