Dizüstü bilgisayar önerilerinizi bekliyorum

Kodla Büyü
hocam hp laptoplarda ısınma sorunu vardı yeni modelleri bilmiyorum ama eskiler her zaman problemliydi.

hocam makine fena değil..
eksileri işlemci önbelleği sanki düşük bu paraya min 6 mb önbellek makineler çok rahat bulursun. ayrıca o kadar para vereceğin makinenin 5400 rpm hdd si var. en azından hybrid hdd lere yönelebilirsin. yeni nesil laptopları için artık performansta belirleyici olan ssd kullanılıp kullanılmadığı..
marka olarak asus tercih nedeni olabilir. yine dell fena değil.. msi ın canavarları var.. onlara da para yetmes :)

Site ile direkt alışverişim olmadı ama bir model için hem canlı yardım ile hem de telefonla görüşmem oldu ve gerekli ilgi alakayı göstermişlerdi. Telefonla arayıp siz de bilgi alabilirsiniz ben sıkıntılı bir hareket olduğunu düşünmüyorum.

Bu nasıl peki?

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/pr...s-8-1-Notebook,103452,1954931.html?langId=-14

bidene' Alıntı:
eksileri işlemci önbelleği sanki düşük bu paraya min 6 mb önbellek makineler çok rahat bulursun. ayrıca o kadar para vereceğin makinenin 5400 rpm hdd si var. en azından hybrid hdd lere yönelebilirsin. yeni nesil laptopları için artık performansta belirleyici olan ssd kullanılıp kullanılmadığı..
marka olarak asus tercih nedeni olabilir. yine dell fena değil.. msi ın canavarları var.. onlara da para yetmes :)

atakan_-_cesur' Alıntı:
Bu nasıl peki?

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/pr...s-8-1-Notebook,103452,1954931.html?langId=-14

bidene' Alıntı:

8 GB daha bellek ve daha küçük ekran için o kadar fark vermeye değmez...

Sayın hocam ne alırsan al ama hız istiyorsan sabit diskini SSD al donanımı 2000TL olan cihaza 1000TL ye bir SSD ile gösterdiğini 2'ye değil 5'e katlar hız olarak.
Ayrıca SSD ile batarya ömründe daha uzun gidiyor çünkü dönecek bir sabit diskin olmayacak.

Geri