DİZÜSTÜ ALMAK İSTİYORUM TAVSİYE

Kodla Büyü

designbote

Üye
Merhaba arakdaşlar
dizüstü bilgisayar almak istiyorum. Marka olarak ASUS, DELL, SONY önceliklerim.
bu markalarda kullandığınız önereceğiniz dizüstüler varsa paylaşabilir misiniz?
Teşekkürler.

Ayrıca 500-700 TL arası dokunmatik ekran telefon arıyorum. bu konuda da önerileriniz varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

Dizüstü fiyat aralığı ve kullanım amacı nedir hocam?

Telefon için o fiyat aralığında şu an kullandığım motorola atrix önerebilirim, fiyatta biraz daha yukarı çıkarsan s3 mini benim tercihim olur.

motorola atrix al esinlikle tavsiye ederim. kamerası vasat ve operatör destekli görüntülü konuşması yok. haricinde çok iyi telefon.

designbote' Alıntı:
Merhaba arakdaşlar
dizüstü bilgisayar almak istiyorum. Marka olarak ASUS, DELL, SONY önceliklerim.
bu markalarda kullandığınız önereceğiniz dizüstüler varsa paylaşabilir misiniz?
Teşekkürler.

Ayrıca 500-700 TL arası dokunmatik ekran telefon arıyorum. bu konuda da önerileriniz varsa bilgilendirirseniz sevinirim.
hocam bı yerden para mı buldunuz :D masallah hocam allah daha cok verır ıns.

hocam bı yerden para mı buldunuz masallah hocam allah daha cok verır ıns.

yok hocam para bulmadık. 2 tane laptop var onları satıyorum eşim tablet istiyor (hafif diye) ona tablet alacağız kendime de sağlam bir dizüstü alacağım eskiyi satıp.
telefonu da kardeşim istedi para biriktirmiş ona araştırıyorum bu arar yogunum yani. ama para bulmadık hepsi borççççç. bende de biraz yiğitlik var sen anla gerisini :D

Sağlamlık konusunda Asus'u test ettik onayladık. 2 senedir kullanıyor nişanlım. Çalışır durumdayken çekyatın üst kısmından yere düşürmüş alette tık yok :) sadece pili iyice gitti az dayanıyor artık.

Asus'da N56 serileri senin bütçene uyar. buldum hatta hemen bi tane. 1750 küsür tl. gayet güzel makine.

http://www.webdenal.com/asus-n56vm-s4220d_495635.html

normalde daha yüksekti bu serinin fiyatı yeni düşmüş. istersen ilerde 70-80 tl daha verir 4 GB ram daha taktırırsın. ekran kartı da fena sayılmaz.

Düzeltme: Şimdi farkettim "Servise Kontrol Amaçlı Gönderilmiş Sıfır Ürün!" yazmışlar. Ondan düşükmüş demek fiyatı :/

Sağlamlık konusunda Asus'u test ettik onayladık. 2 senedir kullanıyor nişanlım. Çalışır durumdayken çekyatın üst kısmından yere düşürmüş alette tık yok sadece pili iyice gitti az dayanıyor artık.

Asus'da N56 serileri senin bütçene uyar. buldum hatta hemen bi tane. 1750 küsür tl. gayet güzel makine.

http://www.webdenal.com/asus-n56vm-s4220d_495635.html

normalde daha yüksekti bu serinin fiyatı yeni düşmüş. istersen ilerde 70-80 tl daha verir 4 GB ram daha taktırırsın. ekran kartı da fena sayılmaz.

teşekkürler.

güncel, tavsiyede bulunacak arkadaş varsa değerlendirebiliriz (sağda solda gördüğünüz duyduğunuz...)

EynelMefer' Alıntı:
http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-ativ-book-np270e5e-x01tr-intel-core-i5-3230m-26ghz-8gb-750gb-156-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd600390&categoryId=98
(word ile alınacak, +150 puan yani :) )
peki, bu ürün hakkında yorum yapacak olan var mı, onu alma bunu al diyecek :)
150 lira indirimle fena değil gibi

hocam telefon olarak general mobile discovery özellkleri bakmından iyi gibi duruyor. forumda tartışıldı. Ben almadım ama çok araştırdım. Kullanan komşum var. İnternette yalnız bir şikayet gördüm oda: şarj girşinin bozulması ,garanti kapsamı dışında 50 TL ye yapıyorlarmış. Ayrıca FM radyo yok gibi ama kendi market uygulamasından indirlen bir uygulama ile geliyor bizzat denedim.

general mobile discovery ile ilgili çok iyi diyenler var ama ben kullanmadım. almak istersem şu an ilk bakacağım telefon olacak.

SIFIR BİLGİSAYAR TOPLANIR İSTEDİGİNİZ ÖZELLİK İSTEDİNİZ MARKA MODEL TOPLANIR EN AZ LİMİT 1200 TL İSTEDİNİZ FİYATA UCUZA TOPLANIR KARGOYLA GÖNDERİLİR

Geri