Dizel Otomatik Megane Sport Tourer aracımı satıyorum

Kodla Büyü
fabrika verileri şehir içi 5,3- şehirler arası 3,9 litre
benim kullanımımda şehir içi 6,2- uzun yol 4 litre

1. Dönem BT Kursları kaldırıldığından gücümüz yetmiyor hocam. Hayırlı satışlar. Hızlı satış yapman için sana bir tüyo verebilirim ama. Üniversitede okurken 3 yıl ev,araba vb. sahibinden.com üzerinden sattım komisyon aldım.

Ürünleri Daha Hızlı Satma Yolları

1) Ürün adı yanlış "Renault Megane 2012 Model Sıfır Ayarında" (gibi dikkat çekici bir başlık eklemelisiniz. Ayrıca araba ismi geçmeli)
2) Açıklama kısmında "Satılık Renault Megane 2012 Model" kelimesini mutlaka geçir ve H1 yap. Kırmızı yap,altı çizili ve italik yap
3) Aşağıda listeleyeceğim sitelerde fake mail ile fake hesap aç ve paylaş bir kaç gün içinde google de iyi yere geleceksin. Tıklanınca her türlü satarsın. :+1:
4) Öğretmenseniz mutlaka bunu belirtin. Öğretmenden satılık diye

trepup, sourceforge , apsense , quora , bookmax , ikeepbookmarks , stumbleupon , google bookmarks, google plus, scoop.it, tumblr

Hocam tavsiyelerin için teşekkürler. Belli ki sen epey tecrübelisin. Ben pek o işleri beceremem. Her malın bi alıcısı var. Kime nasip kime kısmet.

bence arkadaşın belirttiği 4. maddeyi "Öğretmenden" kısmını yazma. Hangi öğretmenden yazan ilana baksam piyasa fiyatının 5-6 üstünde. Piyasa fiyatını yazan her araç alıcısını buluyor hocam. Üçkağıt yapmaya gerek yok fake filan. Uzun zaman megane ları takip ettim. 4-5 fazla yazanlar bin bin, beş yüz beş yüz indirdiler araba fiyatını bulunca küt gitti. İnat edenler hala yayında. Hayırlı satışlar.

Araç çok güzel, bakımlı, haliyle hocam biraz fazla söylemiş fiyatı. Hayırlı satışlar...

Uzun süre kullanmış birisi olarak EDC şanzıman hakkında ne düşünüyorsunuz hocam. Sizin araç bizi aşar ama genel anlamda biraz daha yüksek km ler için soruyorum Tavsiye eder misiniz.

Tuna54^' Alıntı:
bence arkadaşın belirttiği 4. maddeyi "Öğretmenden" kısmını yazma. Hangi öğretmenden yazan ilana baksam piyasa fiyatının 5-6 üstünde. Piyasa fiyatını yazan her araç alıcısını buluyor hocam. Üçkağıt yapmaya gerek yok fake filan. Uzun zaman megane ları takip ettim. 4-5 fazla yazanlar bin bin, beş yüz beş yüz indirdiler araba fiyatını bulunca küt gitti. İnat edenler hala yayında. Hayırlı satışlar.

@Tuna54 Merhaba ben üçkağıtçılık yapsın demedim zaten. Bu haram olur ben bunu düzeltmek istiyorum.

1) Öğretmenseniz Öğretmen olduğunuzu belirtin dedim. Öğretmenler daha temiz kullanır kanısı var çünkü toplumda.
2) Fake mail açıp paylaşım yapmak üçkağıtçılık değildir. Kendi resmi mail adresini de kullanabilir. Ancak belirttiğim sitelerden sürekli reklam vs. maili geldiğinden bıkkınlığa sebebiyet veriyor. Bu nedenle sürekli kullanmayacağı bir mail oluyor fake mail.
3) Piyasa fiyatını yazmış zaten adam. Ben ona fiyatı arttır vs. gibi bir şey demedim. Diğer öğretmenler fiyatı fazla yazmışsa bu onların sorunu. Lütfen mesajları doğru algılayın.

aak' Alıntı:
Uzun süre kullanmış birisi olarak EDC şanzıman hakkında ne düşünüyorsunuz hocam. Sizin araç bizi aşar ama genel anlamda biraz daha yüksek km ler için soruyorum Tavsiye eder misiniz.
Hocam aslında ben otomatik vites kullanmayı seven biri değilim. Ama eşim de rahat kullansın diye aldım. EDC şanzıman uzun süredir kullanılan ve yüksek torka dayanıklı (dizel araçlar içi bu çok önemli) 6 ileri çift kavramalı bir şanzımandır. Çift kavrama özelliği sayesinde bir sonraki vites hali hazırda beklediği için araç kullanırken vites geçişlerini hissettirmez.ben aracımdan bu açıdan çok memnunum. Açıkçası aracıma çok itinalı baktım. Bizim aile biraz genişledi.o yüzden 7 kişilik araç alacağım için satıyorum.

lonely2134' Alıntı:
1. Dönem BT Kursları kaldırıldığından gücümüz yetmiyor hocam. Hayırlı satışlar. Hızlı satış yapman için sana bir tüyo verebilirim ama. Üniversitede okurken 3 yıl ev,araba vb. sahibinden.com üzerinden sattım komisyon aldım.

Ürünleri Daha Hızlı Satma Yolları

1) Ürün adı yanlış "Renault Megane 2012 Model Sıfır Ayarında" (gibi dikkat çekici bir başlık eklemelisiniz. Ayrıca araba ismi geçmeli)
2) Açıklama kısmında "Satılık Renault Megane 2012 Model" kelimesini mutlaka geçir ve H1 yap. Kırmızı yap,altı çizili ve italik yap
3) Aşağıda listeleyeceğim sitelerde fake mail ile fake hesap aç ve paylaş bir kaç gün içinde google de iyi yere geleceksin. Tıklanınca her türlü satarsın. :+1:
4) Öğretmenseniz mutlaka bunu belirtin. Öğretmenden satılık diye

trepup, sourceforge , apsense , quora , bookmax , ikeepbookmarks , stumbleupon , google bookmarks, google plus, scoop.it, tumblr

arşivlik oldu hocam :)

Geri