Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Diyarbakırdaki BtR arkadaşlar okullardaki durum nasıl?

Konu, 'Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenleri' kısmında Bote0621 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. Bote0621

Bote0621 Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar birçoğumuz görevlendirmeyle farklı okullara gönderildik. Peki gittiğiniz okullardaki bilişim sisteminin durumu nasıl?

Benim görevlendirildiğim okulda laboratuar yok! Akıllı tahtalar kurulu ancak öyle çok yazılım kurulmamış. Ofice programı dahil birçok program yok. Okula kurulum cdsi verilmemiş. Harici Dvd rom da yok?

2. bayos

bayos Aktif Üye

Bizim okulun BTS var.Ben kendi okulumdayim.sinifta 3tane bil. bozuk.mudur para olmadigi icin yaptirmiyor.okulda bilg arıza ısi cok cikiyor.telefon, ınternet falan cok ugrasiyorum.

3. Bote0621

Hocam parasızlıktan denemediğimiz yöntem kalmıyor zaten.. Peki sizin okula akıllı tahtalar kuruldu mu?

4. edak45

edak45 Üye

okuldaki labla sizin ne alakanız var onu anlamadım siz btrsiniz fatih projesi kapsamında etkileşimli tahtadan sorumlusunuz

5. Bote0621

öyle hocam laboratuarla işimiz yok tabi. Ben sadece okulun durumunu anlattım. Esas merak ettiğim arkadaşların görevlendirildikleri okullardaki akıllı tahtaların ve yazılımların durumu.

6. ctrl+alt+delete

ctrl+alt+delete Seçkin Üye Seçkin Üye

çalışma saatleriniz nasıl

7. Bote0621

hocam 2 gün kendi okulumdayım 8 saat dersim var. 3 gün lisede görevlendirildim(8.00-15.00).

8. SİRE

SİRE Seçkin Üye Seçkin Üye

30 ders saati konusunda ikna etmekle uğraştım biraz, sandığım kadar zor olmadı ama. 9.00-15.00 oldu.

9. bahhele

bahhele Süper Üye Süper Üye

Allah allah neden öyle? öğleye kadar ve 30 saat değilmi? neden 15 e kadar çalışıyoki herkes? metinde sabahçı öğleci diyor?

10. SİRE

SİRE Seçkin Üye Seçkin Üye

2 öğretmen varsa sabahçı öğleci olabiliyor hocam. Ama yine de siz 7.30 da gidiyorsanız yine daha erken çıkabilirsiniz. Benim olan derslerim -ki pek yok- önceden son saate konulmuştu o yüzden öyle yaptık.Bende anadolu lisesi olduğu için pek fark etmiyor ama; 30 saatten kasıt, 30 ders saatidir dikkat edin, idarenize söyleyin.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal