Diyarbakırdaki BtR arkadaşlar okullardaki durum nasıl?

Kodla Büyü

Bote0621

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar birçoğumuz görevlendirmeyle farklı okullara gönderildik. Peki gittiğiniz okullardaki bilişim sisteminin durumu nasıl?

Benim görevlendirildiğim okulda laboratuar yok! Akıllı tahtalar kurulu ancak öyle çok yazılım kurulmamış. Ofice programı dahil birçok program yok. Okula kurulum cdsi verilmemiş. Harici Dvd rom da yok?

Bizim okulun BTS var.Ben kendi okulumdayim.sinifta 3tane bil. bozuk.mudur para olmadigi icin yaptirmiyor.okulda bilg arıza ısi cok cikiyor.telefon, ınternet falan cok ugrasiyorum.

bayos' Alıntı:
Bizim okulun BTS var.Ben kendi okulumdayim.sinifta 3tane bil. bozuk.mudur para olmadigi icin yaptirmiyor.okulda bilg arıza ısi cok cikiyor.telefon, ınternet falan cok ugrasiyorum.

Hocam parasızlıktan denemediğimiz yöntem kalmıyor zaten.. Peki sizin okula akıllı tahtalar kuruldu mu?

Bote0621' Alıntı:
Arkadaşlar birçoğumuz görevlendirmeyle farklı okullara gönderildik. Peki gittiğiniz okullardaki bilişim sisteminin durumu nasıl?

Benim görevlendirildiğim okulda laboratuar yok! Akıllı tahtalar kurulu ancak öyle çok yazılım kurulmamış. Ofice programı dahil birçok program yok. Okula kurulum cdsi verilmemiş. Harici Dvd rom da yok?

okuldaki labla sizin ne alakanız var onu anlamadım siz btrsiniz fatih projesi kapsamında etkileşimli tahtadan sorumlusunuz

edak45' Alıntı:
Bote0621' Alıntı:

okuldaki labla sizin ne alakanız var onu anlamadım siz btrsiniz fatih projesi kapsamında etkileşimli tahtadan sorumlusunuz

öyle hocam laboratuarla işimiz yok tabi. Ben sadece okulun durumunu anlattım. Esas merak ettiğim arkadaşların görevlendirildikleri okullardaki akıllı tahtaların ve yazılımların durumu.

30 ders saati konusunda ikna etmekle uğraştım biraz, sandığım kadar zor olmadı ama. 9.00-15.00 oldu.

Allah allah neden öyle? öğleye kadar ve 30 saat değilmi? neden 15 e kadar çalışıyoki herkes? metinde sabahçı öğleci diyor?

bahhele' Alıntı:
Allah allah neden öyle? öğleye kadar ve 30 saat değilmi? neden 15 e kadar çalışıyoki herkes? metinde sabahçı öğleci diyor?
2 öğretmen varsa sabahçı öğleci olabiliyor hocam. Ama yine de siz 7.30 da gidiyorsanız yine daha erken çıkabilirsiniz. Benim olan derslerim -ki pek yok- önceden son saate konulmuştu o yüzden öyle yaptık.Bende anadolu lisesi olduğu için pek fark etmiyor ama; 30 saatten kasıt, 30 ders saatidir dikkat edin, idarenize söyleyin.

Geri