Diyarbakır BT Rehberlik Ek Ders Sorunu????

Kodla Büyü

turkuazsky

Üye
Arkdaslar bulundugum ılce 15ekım-25 ocak tarıhlerı arasında onay gelmesıne ragmen 15ekım -31 ekım tarıhlerı arasındakı ek dersı vermıyor diyarbakırın dıger ılcelrınde calısna arkdaslarım sızdemı alamdınız ek derslerınızı???

15 ekim-31 ekim tarihleri arasında formatörlüğüne devam etmişmiydin hocam?

hocam bızım formatorluk falan yoktu sadece bekleyın dedıler bızde eylul ayından berı formatormus gıbı okula geldık ama sımdıye kadar hıc ek ders almadım

resmi olarak vermemeleri imkansız öyle bi lüksleri yok..helede görevinizi yapmışsınız zaten. Mesela ben yapmadım verselerde okula vericem o parayı.hiç idareyle uğraşmadan ilçe mem i arayın hocam..eğitici formatörünüze bi alo gerekli yerlere gerekli fırçalar gider zaten..ilçe iplemiyosa ili arayın.her halukarda o para yatmak zorunda görevini yapmış birinin.resmiyet onu gerektiriyor

kusura bakmayın ama idareye güvenmiyosanız resmiyette olmayan hiç bişeyi üstlenmeyin hocam.nerde gördünüz nalıncı keserinin öğretmene doğru yontulduğunu şu ülkede? ben idareme güvenmiyorum ve çalışamdımda.hatta bi sürü pc sorunu yaşadılar gittiler dışardan tamirci çağırdılar.bana ne! versinler full ek dersimi akşama kadar çalışayım. muallakta olan hiç bişeye yanaşmam.Beni ne bakan düşünüyo ne başbakan. Ben ne diye bu devlete hayrına hizmet edeyim...şahsen bu zihniyetteyim. bilgisayarcıları küstürmeden önce düşüneceklerdi ayak işlerini yaptırmayı!

bizde (gaziantep) 1kasım-25 ocak hocam..öncesi mlsf mefta..

hocam göreve baslama yazınızda baslama tarihi ne yazıldı? o tarihe göre ek ders yazilir. kendi okulunuz dışında bir okula mi atandıniz?

Hocam onay tarihi önemli. 31 ekimde onaylandığı için Btr ek dersi bu tarihten itibaren geçerli dediler bana. Ama siz görevinizi yerine getirmişsiniz bir ihtimal idari görev falan verebilirler...

İlk üç hafta kaldım. Sonrasında kalmadım okulda. Bu yüzden 15' inden itibaren başlatmıyorlar. Müdüre göre ilk 3 hafta da boşu boşuna kalmışmışım :verymad:

hocam bıze daha onay gemeden dednıkı sız onayı beklemeyın normal bt rehber ogretmen gıbı okulunuzda calısmaya devam edın onay gelecek dedıler 15 ekım tarıhı ile dedıler bız zaten bırak ekımı eylulden berı gelıyoruz full okula idarede sorun yok ıdare ek dersı yazmıstı onay gelınce sonra ılce kaldırın demıs ek ders vermemzsınız bende ılı aradım onlarda benı fırcaladı koskoca valı 15 ekım-25ocak tarıhlerı arasında ımzayı vermıs ılce mem anlamıyormu bunu dedı eger kendı okuluna gorevlendılrımısen ve bu tarıhlerdede okuluna geldıysen ek ders yazılacak dedı sonra tekrr ılce memı aradım onlarda yazılı onay kagıdı yollasınlar bıze ozaman dedıler sonra ılı tekrar aradım onlarda hersey acık secık ortada onay kagıdı yollayamız bız dedıler ılce meme soyleytın bızı arasın dedıler ama ılcede ulasamıorum bu nedır ya anlamadımkııı ben

hocam ne die çeneni yoruyon..ver okuluna dilekçeni onlar silsileyle ulaşsınlar yukarı...yazıya düştümü mecburen verecekler hatta sizin dilekçe giderse il mem den ilçe memlere genel bir yazı gider ve ilçe memlerin web sitelerindede görürüz bunu mutlaka.BTR le re ek dersleri verin die.. hatta bi kaç kişi telefon etse il mem e ilçelere hemen yazı gider.genelde böyle işliyor burda işler.Herkes bi işgüzar bi kafaına göre! Kimse haktan hukuktan öğretmenden yana değil.Görevini yapana sen ne die vermemekte diretiyorsun yaa? Hangi hakla! Sanki cebinden çıkıyo .................

bakalım hocam azda degıl ya 40 saat yazık gunah yanı banada bu ogretmenlık ne pıs bısey ya maasında bellı degılkı ona gore plan yapasın 1700 aldıgında oluyor 2300 de ne bıcım ıs bu boyle

Okula gittiğiniz zamanların ek ders sorununu ne yaptınız siz arkadaşlar?

Geri