Disk Bölme

Kodla Büyü
partitionmagic8 .0 full sürümünü bulman gerekli hocam kolay biçimde bölümleme yapabiliyorsun ve daha bir çok şey

kolay gelsin

internetten porteable(partition magic) programını bulup indirebilirsin kurmak zorunda kalmadan partitionlarını silip değiştirebilirsin

sağolun arkadaşlar.
hayatsuyu1979 ben de okuldayım zaten. yarına lazım akşama kadar bekleyebilirim. yoksa format atmak zorunda kalıcam.

tamam hocam inşallah iftardan önce olmazsa sonra hallederim bu işi. Format atmaya gerek yok hocam.şimdilik kolay gelsin.

Partition magic programını önerim bende daha ii verim için dos ortamında çalışanını bulmalısın :wink: Xp cd si ve Fdisk komutu ilede yapabilirsin.Partition magicin bir özelliği formatlamadan sürücü bölebilmesi. :+1:

Teşekkürler ilgilenen tüm arkadaşlara.
Umarım bugün sorunsuzca bölme işlemi yapabilirim.

ama ben beceremedim bu işi :(
birileri neler yapmam gerektiğini adım adım anlatsın lütfen...

önemli değil arkadaşlar güle güle kullanın porteable olan sürümü cok iyi at flash diske gezdir yanında bu sıralar porteable hastasımı ne oldum office 2007 nin bile porteable sürümü var :mrgreen:

homca önce tek partitionun varsa sağ tıkla resize ile elinle uydun ölcüye getir sonradan acılan alana sağ tıkla create de ve NTFS yada FAT32 hangisini istersen sec ve sonra sağ alttan applly de bilgisayarının nur topu gibi yeni bir sürücüsü oluyor bu kadar basit :+1: kolay gelsin

gizemkar dediğini yapıyorum da yarat dediğimde sorun çıkıyor
c nin kapasitesini küçülttüm ama ayrılmamış bölümde yeni bölüm oluşturamıyorum. yarat dediğimde şu hatayı veriyor

assertion failed:false , file../debug.cpp, line 1131

yardımmmmm

Geri