DİSİPLİN KURULU PROGRAMI ACİLLLL YARDIM GELİŞTİRİLMESİ LAZIM

Kodla Büyü

devmat71

Site Gezgini
ACİLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL YARDIMMMMMMMMMMMMMMM GÜZEL İNSANLAR

ALLAH RAZI OLSUN ŞİMDİDEN

1.BİR ÖĞRENCİYİ GİRDİKTEN SONRA DİĞER ÖĞRENCİYİ GİRMEMİZ İÇİN ÖNCEKİ ÖĞRENCİYİ SİLMEK ZORUNDA KALIYORUZ.KİM NE ZAMAN NE CEZASI ALMIŞ NEYE KARAR VERİLMİŞ BUNLARIN TAKİBİNİ YAPAMIYORUZ.EĞER MÜMKÜNSE E OKULDAN BÜTÜN ÖĞRENCİ BİLGİLERİNİ OTOMATİK AKTARILABİLİR Mİ.

2. E OKULA CEZAYI İŞLEMEK İÇİN HER ÖĞRENCİ İÇİN AYRI BİR YERE NOT ALMAK ZORUNDA KALIYORUZ. OTOMATİK TOPLU CEZA LİSTESİ NASIL ALABİLİRİZ.

3.CEZA TÜRÜ HER NE İSE DAVRANIŞ NOTU OTOMATİK DÜŞMÜYOR.

4.KISA SÜRELİ UZAKLAŞTIRMA CEZASI VERİLECEK İSE BUNUN BAŞLANGIÇ TARİHİ BELİRLENİP TÜM TUTANAK FORMÜLLERİNE OTOMATİK YAZDIRILMASI GEREKİYOR.

5.TOPLU CEZADA YER ALAN KARAR İLE KARAR TUTANAĞINDA YER ALAN KARAR OTOMATİK BİRBİRİNİN AYNISI OLMALI

Ekli dosyalar

• DİSİPLİN KURULU GELİŞTİRİLMELİ.rar
    194.8 KB · Görüntüleme: 484
Ne kadar ceza veriyorsunuz da programla takip ediyorsunuz ? :) mobilden girdigim için bakamiyorum su an

hocam sağolsun öğretmenler tutanak tutmakta çok iyiler günde 10 tutanak geliyor . Geçen sene 460 tane disiplin cezası çıkmış...

Hocam süper bir program olacak herhalde. Size yardımcı olmak isterdim ama bu işlerden anlamıyorum. İnşallah programı tamamlarsınız. Kolay gelsin

Bende pek anlamıyorum işin ehli birisi çıksa da yardımcı olsa artık 4 gündür takip ediyorum artık umudumu kesmek üzereyim ....

Yok mu bu işin ehli biri............

Geri