Diplomalarım kayıp ALES'e başvuramıyorum:(

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar taşınma sürecinde lisans ve y.lisans diplomalarım kayboldu 1. sınıf karnemi bile buldum ama lisanslar yok ve ALRS'e başvurmak için Marmaraya gittim diploma istediler başvuramadım:(En son 2008'de girmiştim ALES'e.
Son 3 gün ve ne yapacağımı şaşırdım bir önerisi olan var mı diplomasız başvuru alan bir fakülte falan:( :( :(

diploma istiyorlarmıydıki hocam.. internet üzerinden yapılmıyormu?

Hocam son 3 yılda girdiysen internetten yapılabiliyor, ama klavuzda diploma falan da yazmıyor da Marmara istedi:((( Acaba istemeyen varmı diye arıyorum üniversiteleri ama açmıyorlar:(((

Enterprise' Alıntı:
Hocam son 3 yılda girdiysen internetten yapılabiliyor, ama klavuzda diploma falan da yazmıyor da Marmara istedi:((( Acaba istemeyen varmı diye arıyorum üniversiteleri ama açmıyorlar:(((
..
okula gidin kurumdaki dosyanızda fotokopisi vardır. üzerinde muhtemelen aslı gibidir yazıyordur. yazmasa bile fotokopisini çektirip kurum müdürünüze ASLI GİBİDİR diye onaylatırsanız sorununuz çözülür düşüncesindeyim :)

Az önce başvurudan geldim.Diploma fotokopisi ile başvuruyu hallettim.Ama boşu boşuna 3TL başvuru parası verdik. Neymiş son 3 yıldır sınava girmemişiz.Yasal soygun böyle olsa gerek.İşlem yaparken bilgisayar 3 liralık enerji bile harcamazken bu neyin parası.Bi de soruyor şifre istiyor musun diye.İstiyorum desem o da 2 TL.Ekranda yazan 6 rakam için benden 2 TL istiyor.3-5 liranın peşinde değilim ama online sistemde para almak için hangi sebep var onu hala anlamış değilim. Neyse gsınava girecek arkadaşlara başarılar...

nereden basvurdunuz Hocam fotokopiyle asli gibidir cok mantikli aklima gelmemisti vallahi bir deniyeyim

Benimde eğitim bilgilerimde Lise bilgileri gözüküyor, güncelleyemiyorum da sizde nasıl?
Birde Sınav yeri için ikamet ettiğimiz il şartınımı getirmişler

Bugün gittim başımı vurdum tam 575 kişi bekledim sırada 4 saate yakın. Vay arkadaş millet ne yapmış böyle modamıdır nedir bu.

İlk defa başvuru yaptım ve eğitim bilgileri bölümünde eğitim bilgileriniz bulunmamaktadır yazıyor elimdeki başvuru formunda da öyle yazıyor sırada 575 kişi bekleyince onu fark edememişim bir gariplik mi var?

Geri