dinçer subatta eş durummu yok diyor

Kodla Büyü
Ben bu yüzden söylüyorum hemen ümitlenmeyin diye arkadaşlar. Bence tamam işte klavus şu gün başlıyo tercihler demeden atama yapılacak diye beklemeyin.

Ülkemizde bir denge sorunu var malesef. insanları dengeye davet ediyorum. bakan-başbakan da bunlara dahil. Ben başbakan açıklama yapmadan fazla ümitlenmemiştim. Ama bakan ve başbakan bile birbirine ayrı düşüyorsa artık yapacak bişey yok.muhalifler ülkesi olduk çıktık yani.

Şimdi sonuç olarak atama yapılmayacak onu mu anlamalıyız. Kaç sene okul okuduk, sözümona eğitimciyiz; kimin ne dediğini, ne demek istediğini anlayamıyoruz!! Sorun nerde?

eş durumu ve alım yapılmaz şubat tatili biter kabine değişir bakan gider kötü bakan artık gitmiştir padişah bizi kötü bakandan kurtarmıştır
yeni bakan gelir yazın seçim öncesi bütün atamalar tayinler kadrolar çözülür... masal burada biter.
hükümet ve başbakan tamamen günahsız suçsuzdur... günah keçisi ömer dinçer ilan edilir kurtulur yapılan yanlışlar ve kötü şeyler onunla birlikte gitmiştir... YERSEN!
artık ömer dinçerin atanacağı bakanlık çalışanları ALLAH yardımcınız olsun

19siyaHBeyaz03' Alıntı:
eş durumu ve alım yapılmaz şubat tatili biter kabine değişir bakan gider kötü bakan artık gitmiştir padişah bizi kötü bakandan kurtarmıştır
yeni bakan gelir yazın seçim öncesi bütün atamalar tayinler kadrolar çözülür... masal burada biter.
hükümet ve başbakan tamamen günahsız suçsuzdur... günah keçisi ömer dinçer ilan edilir kurtulur yapılan yanlışlar ve kötü şeyler onunla birlikte gitmiştir... YERSEN!
%99 katılıyorum kesınlıkle bişeyler var

Öğrencilerin dönem içinde öğretmensiz kalması diye açıklamalar yapıyorlar ama 1 ay önce anadolu liselerine yer değişikliği yapıldı, bizim okuldan 2 öğretmen gidiyor !?

19siyaHBeyaz03' Alıntı:

arkadaşın tespitini çok beğenmiştim. bazı sapmalar oldu gerçi kabine erken değişti. ömer beye bakanlık verilmedi. bakalım yeni bakan şubat eş özrü yapacakmı
yaparsa tespitte olduğu gibi düşene bi tekme kötü ömer d., kendisi iyi, başbakan çok yaşa

bakalım...

başbakan sansürsüz özel de soruları yanıtlıyo. eş durumu olacak dedi galiba yanlış duymadıysam dinleyen varsa teyit etsin.

Geri