Dik Elektrikli Süpürge Tavsiyesi

Kodla Büyü

bilerzen

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bayanlar-kulubu-f273/sarjli-supurgetavsiyesi-t87428.html

aslında yukarıdaki başlığa yazdım ama forum anasayfada bi türlü görünmedi:)

ben de anneme almak için araştırıyorum..(bel ve diz ağrısı çektiği için ağır makinesinden yakınıyo) 45TL olan da var 400Tl olan da var. buradaki yorumlardan şarjlı olan değil de elektrikle çalışan benim aklıma yattı. aslında philipsin dik süpürgesini düşünmüştüm. çok pahalı geldi 200ün üstünde.. fantom pratik 1200 elek. süp 45Tl , Arnica Merlin Hepa Dik Elekt. Süp 70TL civarında bunlara bakcam..

bunları bir alışveriş merkezine gitsem çalıştırıp gösterirler mi??

var mı başka tavsiye
çok ağır olmasın, çekim gücü iyi olsun, fiyatı da 200TL yi geçmesin:)

geçen anneler gününde Arnica Merlin Hepa Dik Elekt. Süp. alıp kargo ile göndermiştim. nasıl çalıştığını görmeden. annem memnunum demişti. ama yazın gittiğimde kendimde kullandım çok iyi. emiş gücü iyi, kablosu uzun.. annem Allah kesene daha çok versin kızım öbürküler çok ağırdı bu çok iyi oldu dedi..

Şarjlılardan uzak durun derim. Bataryaları belli bir süre sonra ölüyo. Süpürge alırken kullanım amacınız da önemli hocam. Komple bir ev temizliği için düşünüyorsanız dikkatli olun. 70 tl lik basit dik süpürgeler işinizi görmez. Onlar kıl, tüy, çöp gibi şeyleri çekmek için uygun. Kaldı ki filtreleme sistemleri zayıf. çekişleri iyi ama çektiği tozu dışarı kaçırıyor. Ben de Felix lungo var. 70 tl civarı fiyatı. Çekiş güzel ama filtreleme basit. Tam bir ev temizliği için düşünüyorsanız Hepa Filtre olmasına dikkat edin.

electrolux eprido öneririm. hafif ve kullanım kolaylığı nedeniyle. bende şarjlısı var.

sgulkurusu' Alıntı:
geçen anneler gününde Arnica Merlin Hepa Dik Elekt. Süp. alıp kargo ile göndermiştim. nasıl çalıştığını görmeden. annem memnunum demişti. ama yazın gittiğimde kendimde kullandım çok iyi. emiş gücü iyi, kablosu uzun.. annem Allah kesene daha çok versin kızım öbürküler çok ağırdı bu çok iyi oldu dedi..

çok sevindim ben de bu ikisinden birini alayım diye düşünüyorum, kullanıcısından yorum almak insanı rahatlatıyo, teşekkürler..

serdemir' Alıntı:
Şarjlılardan uzak durun derim. Bataryaları belli bir süre sonra ölüyo. Süpürge alırken kullanım amacınız da önemli hocam. Komple bir ev temizliği için düşünüyorsanız dikkatli olun. 70 tl lik basit dik süpürgeler işinizi görmez. Onlar kıl, tüy, çöp gibi şeyleri çekmek için uygun. Kaldı ki filtreleme sistemleri zayıf. çekişleri iyi ama çektiği tozu dışarı kaçırıyor. Ben de Felix lungo var. 70 tl civarı fiyatı. Çekiş güzel ama filtreleme basit. Tam bir ev temizliği için düşünüyorsanız Hepa Filtre olmasına dikkat edin.

tam bir ev temizliği için değil de şöyle günlük mutfağı, koridoru süpürmek için.. her gün mutfağı süpürmek zor geliyo anneme..

bir de fantom şipşak var 150 civarında onu kullanan var mı ya da gerek var mı 2 kat para vermeye? Arnica mı alsam hem türk malı:)

Geri