DİJİTAL YILLIK V2'DEN RESİMLER

Kodla Büyü

developer

Süper Üye
Süper Üye
Merhaba,

Dijital yıllık v2'yi hazırlıyorum dün akşam bitirdiğim giriş sayfasının %100 yönetilebilir panelinin ekran görüntüsünü paylaşmak istedim.Yine zaman zaman sizlerle görüntüleri paylaşacağım..

V1 de bulunan giriş sayfası

V2 de giriş sayfasını tamamen özelleştirebileceksiniz buda paneli

V1 de bulunan video yönetim paneli

Yıllığa yeni bir özellik eklendi.Butonlara tıkladığınızda çalan sesli click seslerini dilerseniz aktif edebilir dilersenizde pasif edebilirsiniz üstelik birçok ses seçeneğide mevcut. :)

V2 de bulunan %100 yönetilebilir ve bilgi metini olan panel

Ekli dosyalar

• 6w5dk.png
    6w5dk.png
    189.2 KB · Görüntüleme: 1,524
  • 2q2ie7o.png
    2q2ie7o.png
    11.1 KB · Görüntüleme: 1,524
  • sshot-1 (2).png
    sshot-1 (2).png
    30.5 KB · Görüntüleme: 1,419
  • 6w5wh.png
    6w5wh.png
    23 KB · Görüntüleme: 1,419
  • adsız.JPG
    adsız.JPG
    16.2 KB · Görüntüleme: 968
adnan54' Alıntı:
hocam resimleri ben de göremedim.
Hocam sanırım tinypic adresinde olduğu için göremiyorsunuz muhtemlen meb baglantısından baglanıyorsunuz.Bilgisayarbilisime upload ettim şimdi görebilirsiniz...

:) 1. resimdekini yenimi sandin hocam yok o eski ben hatirlatma amaci ile koydum 1. resimi ikinci resimde ise birinci resimde olan alanlari degistirebileceksiniz v1de boyle bir ozellik yoktu hatirlarsan hatta hocalarimiz kismini degistirmek isteyenler degistirememisti.. anladinmi hocam
Yani versiyon 2 de herşeyi değiştirebileceksiniz %100 yönetilebilir ve değiştirilebilir olacak :)

edebali' Alıntı:
selamlar kolay gelsin hocam sabırsızlıkla v2 yi bekliyorum ne zamana biter :++: :++: :++:
biraz uzun süreceğe benziyor ha bire özellik ekliyoruz :) tema değiştirme özelliği de ekleyeceğim

ersin_sisman' Alıntı:
şu konuları bide sitede başlık açıp anlatsan daha iyi olacak hocam :)
İyi diyorsunda hocam zaman varmı demiyosun :D hadi zamanıda geç derslere katılacak arkadaş varmı herkes hazır bekliyor :) nasıl yaptığınla ilgilenmiyorlar

Sevgili Arkadaşım öncelikle çalışmalarında başarılar diilerim. Uzun yıllar idareci olarak çalışmış ve şimdi de BT Rehber Öğretmeni olarak çalışan bir öğretmen olarak şunu belirtmeliyim ki; öğrencilerimiz yıllarca "Okul Yıllığı" adı altında bazı firma ve fotoğrafçılar tarafından sömürüldüler. Bizlerde idare olarak buna alet olduk. Bu çalışmayla, gönüllü öğretmenlerimizin sayesinde ve kullanışlı bir programla herşey çok güzel olacak gibi gözüküyor. Öğrencilerime bundan bahsettim hepsi de çok sevindi II. versiyonunu okul olarak sabırsızlıkla bekliyoruz. Sevgilerimizle...

who_is_who' Alıntı:
Sevgili Arkadaşım öncelikle çalışmalarında başarılar diilerim. Uzun yıllar idareci olarak çalışmış ve şimdi de BT Rehber Öğretmeni olarak çalışan bir öğretmen olarak şunu belirtmeliyim ki; öğrencilerimiz yıllarca "Okul Yıllığı" adı altında bazı firma ve fotoğrafçılar tarafından sömürüldüler. Bizlerde idare olarak buna alet olduk. Bu çalışmayla, gönüllü öğretmenlerimizin sayesinde ve kullanışlı bir programla herşey çok güzel olacak gibi gözüküyor. Öğrencilerime bundan bahsettim hepsi de çok sevindi II. versiyonunu okul olarak sabırsızlıkla bekliyoruz. Sevgilerimizle...
Güzel yorumun için teşekkür ederim hocam.Zamanında aynı amaç ile bende sömürüldüm ordan biliyorum.Elimden geldiğince çabuk bitirmeye çalışıyorum ama bakalım zaman neyi gösterecek. :)
solomonte' Alıntı:
Helal olsun hocam size. Bunlar ne güzel çalışmalardır böyle.
Kolay gelsin, iyi çalışmalar...
:roll:
zeybekd' Alıntı:
:alkis: Tebrikler hocam güzel çalışma
:roll:

hocam sen burda başlık aç anlat bence arkadaşlar naıl yaptığını takip etsin. Eğer zaman yok dersen de canın sağolsun. Zaten sayende biraz kaptık bişeyler :)

Geri