DİJİTAL YILLIK V2 PROJESİ GEÇİCİ OLARAK DURDURULMUŞTUR !

Kodla Büyü

developer

Süper Üye
Süper Üye
Merhabalar,

Versiyon 2 bitti hazır.Daha öncede forumda devamlı söylememe rağmen tasarımını yapacak üstlenecek bir arkadaş çıkmadı.Tasarımı yapmaya imkanı olupda yapmayan arkadaşlar herşeyi benden hazır bekliyorlar kusura bakmasınlar!

Dijital yıllık projesini geçici olarak durdurmaya karar verdim.İleride de ücretli olarak satmayı düşünüyorum.
Yardımlarınızdan ve vermiş olduğunuz fikirlerden dolayı teşekkürler.

Herkese teşekkürler :sleep:

Re: DİJİTAL YILLIK V2 PROJESİ DURDURULMUŞTUR !

Hocam çalışmanızda destek bulamamanız çok kötü. Belkide birçok arkadaşımız yardımcı olmak istiyordur. Ancak programlama ve tasarım işi organizasyon olmadan yapılması zor şeyler. Ortak ürün çıkarmak zor...

derdinizi anlayabiliyorum evet ama ileride paralı hale getireceğim simdilik durdurdum demek pek ahlaki değil çünkü burada birçok öğretmen sizin düşünemediğiniz yada hata olan yerleri size tavsiyelerde bulundu şlimdi siz o fikirleri alıp birşey tasarladınız piyasaya hazır hale getirdiniz ve ben durdumdum ileride paralı yapacağım diyorsunuz bu bizim forum üyesi olan birine bence hiç yakışmıyor bence bu fikrinizi birkez daha düşünün derim.

hanedantr' Alıntı:
derdinizi anlayabiliyorum evet ama ileride paralı hale getireceğim simdilik durdurdum demek pek ahlaki değil çünkü burada birçok öğretmen sizin düşünemediğiniz yada hata olan yerleri size tavsiyelerde bulundu şlimdi siz o fikirleri alıp birşey tasarladınız piyasaya hazır hale getirdiniz ve ben durdumdum ileride paralı yapacağım diyorsunuz bu bizim forum üyesi olan birine bence hiç yakışmıyor bence bu fikrinizi birkez daha düşünün derim.

Yok hayır.
Versiyon 2yi görmediğiniz için bu kadar net konuşuyorsunuz.Versiyon 2 1e nazaran çok gelişmiş ayrıca forumdan fikir alıpda versiyon 2ye hiç eklemedim.
Tekrar söylüyorum tasarımını yapan arkadaş çıkmadıkça yayına veremiyorum dikkat ediniz vermem dğeil veremiyorum diyorum.
Tasarımı yapan arkadaş çıkınca o zaman ücretsiz olarak yayına devam ederiz Allahın izniyle.

eğer yanlıs anlayıp sizi yargıladıysam kusura bakmayın ancak baslıkta yazdıgınız yazıdan ben bu sekilde anladığım için bunları yazdım yoksa kendi adıma söylileyyim v2 merakla beklemedeyim ve cıkar cıkmaz 3-4 okula yapacağım hatta söz bile verdim durumu kötü oln okullara ücretsiz yapacağıma karsılık

Hocam benm bu projeye girişmekteki amacım o internette cd başı 5 tl alan kişilerin sonunu getirmekti ki nitekimde amacıma ulaşıyorum.
Lakin takdir edersinki yapmaya çalıştığımız proje basite alınacak kadar küçük dğeil ve bu konuda yardım istemek benim doğal hakkım doğrumdur ?
Yine kendim için bir şey istemiyorum.Tasarımı kendim için değil hepimiz için istiyorum..Tasarım güzel olmadıktan sonra fonksiyonlar süper olsa ne olur kullanıcı arayüze bakar evvela.Ondan dolayı tasarımını yapacak gönüllü bir arkadaşımız gerekiyor ki ben gönüllü olarak bunu kodladıysam içimizden birisininde bunu gönüllü olarak tasarlaması gerekiyor diye düşünüyorum.Hepimiz kullanacğaız bunu sonuçta.

:alkis: :alkis: Öncelikle Amasyalı kardeşimi tebrik ediyorum.Kaç aydır ha çıktı çıkacak diye milleti beklettin şimdi de parayla satacağım diyorsun.İyide bu paralı yıllık yapanlara atıp tutan sen değilmiydin şimdi ne oldu sayın hocam..Kusura bakma ama galiba sen işin tasarım işini de burdaki arkadaşlara beleşe yaptırıp hadi eyvallah diyecektin.Gerçi bundan sonra en alasını da yapsan alırda kullanırsam namert olayım (kendi adıma) Tek sevindiğim nokta iyi ki tasarım işini yapan olmadı emeklerine üzülürdüm.Allah gönlüne göre versin... :alkis:

edebali' Alıntı:
:alkis: :alkis: Öncelikle Amasyalı kardeşimi tebrik ediyorum.Kaç aydır ha çıktı çıkacak diye milleti beklettin şimdi de parayla satacağım diyorsun.İyide bu paralı yıllık yapanlara atıp tutan sen değilmiydin şimdi ne oldu sayın hocam..Kusura bakma ama galiba sen işin tasarım işini de burdaki arkadaşlara beleşe yaptırıp hadi eyvallah diyecektin.Gerçi bundan sonra en alasını da yapsan alırda kullanırsam namert olayım (kendi adıma) Tek sevindiğim nokta iyi ki tasarım işini yapan olmadı emeklerine üzülürdüm.Allah gönlüne göre versin... :alkis:
:sleep: Konunun başlığını geçici olarak durdurulmuştur diye değiştirdim.O tasarımı ben cebimden yaptırıp dijital yıllığın alasını yapmazsam namerdim.
Sırf bana yukarıda vurduğunuz dolandırıcı damgasına inat ! Dijital yıllığı indirmeniz veya indirmemenizin bana bir katkısı olmaz.İşini görür o akdar.
solomonte' Alıntı:
developer' Alıntı:
Hocam benm bu projeye girişmekteki amacım o internette cd başı 5 tl alan kişilerin sonunu getirmekti ki nitekimde amacıma ulaşıyorum.
Lakin takdir edersinki yapmaya çalıştığımız proje basite alınacak kadar küçük dğeil ve bu konuda yardım istemek benim doğal hakkım doğrumdur ?
Yine kendim için bir şey istemiyorum.Tasarımı kendim için değil hepimiz için istiyorum..Tasarım güzel olmadıktan sonra fonksiyonlar süper olsa ne olur kullanıcı arayüze bakar evvela.Ondan dolayı tasarımını yapacak gönüllü bir arkadaşımız gerekiyor ki ben gönüllü olarak bunu kodladıysam içimizden birisininde bunu gönüllü olarak tasarlaması gerekiyor diye düşünüyorum.Hepimiz kullanacğaız bunu sonuçta.

Düşüncelerinizi anlıyor ve saygı duyuyorum hocam. İnşallah projenize destek olacak arkadaşlar çıkar da
bu güzel projeniz gerçekleşir.
:alkis:

Geri