DİJİTAL YILLIK HAZIRLAMA PROGRAMI V1 ÇIKTI !

Kodla Büyü

Dijital yıllık hazırlama programını nasıl buldunuz?

• Çok güzel

Oy: 111 84.1%
  • İdare eder

Oy: 18 13.6%
  • Berbat

Oy: 3 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    132
Çalışma için teşekkür ve tebrikler.....
Bunu siteye aktardığımızda (daha doğrusu görüş ekleme ve resim eklemeyi öğrencilerin uzaktan yapabildiği bir sistem geliştirilebilirse) mükemmel olur. :idea:

hocam bu program veritabanı olarak sadece ini dosyalarınımı kullanıyor ? Access yada excel tarzı bir dosyadan veri çekemiyor muyuz?

sadece ini değil sql vb veritabanlarıda kullanabilirsiniz ama access vb gibi programlardan veri alamıyorsunuz.

Developer hocam öncelikle elinize sağlık güzel olmuş ve paylaşım için teşekkürler. Yeni kullanma fırsatım oldu şöyle bir sorunum var öğrenciler hakkında yazı yazdıktan sonra kaydet diyip çıkıyorum ama daha sonra açtığımda yazdıklarımın sadece son cümlesi çıkıyor. sorun ne olabilir?

Programda, öğretmen görüşleri bölümünde hata yaşayan arkadaslarım varmı ?Bir hocam hata yaşadığını belirtti.

yok v2 vaşladım ama bir kaç oynama yaptım bıraktım grafiğini yapacak bir arkadaş gelene kadar proje stop :verymad:

oyle ama dısarısı da cok sıcak klıma seneye taktırırım buralarda vantırator yetıyordu ama bunalttı seneye babamı kandırım önce onun evıne sonra benım eve alım

hocam öncelikle tebrik ederim, önemli bir program kesinlikle. ancak indirmeye çalıştığımda verdiğiniz iki linkden de dosya bulunamadı uyarısını alıyorum. v2 için olabilir diye düşündüm ama mümkünse v1 i tekrar upload edip link paylaşırsanız sevinirim.

emeğinize sağlık, kolay gelsin..

Geri