Dijital fotoğraf makinesi TAVSİYE ?

Kodla Büyü

blackpeace123

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar dij. foto .mak.alacağım önerebileceğiniz makineler var mı? Fiyat aralığı 200 e kadar.

İSTEDİĞİM ÖZELİKLER

Hd video kayıt
Geniş ekran çekim yapabilen
Şarj Edilebilir LITHIUM-ION

bulabilirsen fujifilm f47 fd al derim ama bulman zor. ben 2 ay önce 100 liraya almıştım. nazar değmesin bu fiyata göre gayet iyi.

hocam fujifilm al eğer pc de görüntüleri kullanacaksan en iyi görüntüyü 600 700 civarı satılan fujifilm dijitaller veriyor

bendede canon var vartanın şarjlı 2500 mah pili ile kullanıyorum gayet iyi gidiyor

bence de pil gücü yüksek olur ise bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Yedek pille de güzel bir şekilde kullanılabilir diye düşünüyorum.

utf8' Alıntı:
bendede canon var vartanın şarjlı 2500 mah pili ile kullanıyorum gayet iyi gidiyor
bende gp 2700 lük var. ama nafile. hatta ilk aldığım piller bozuldu sanarak ikinci kez aldım. gerçi ilk zamanlar foto makinesi ile çektiğimde bu kadar kısa sürede bitmiyordu ama şimdilerde 5-10 tane foto çekince ekranda batarya bitiyor uyarısı veriyor hemde iki canonumda da

canon sx 230 kesinlikle tavsiye ederim birçok SLR makineden kat kat üstündür optik zoom ve odaklama konusunda çok başarılı kendim sx200 kullanıyorum ki sx230 daha iyi

sonuçta eğer kompakt makine kullanacaksanız farketmez canon özellikleri biraz diğerlerine göre farklı gibi geliyor lens özelliklerine dikkat ederek alın yeterli pikselleri kafanızı karıştırmasın derim

Yalnız_Kurt' Alıntı:
sonuçta eğer kompakt makine kullanacaksanız farketmez canon özellikleri biraz diğerlerine göre farklı gibi geliyor lens özelliklerine dikkat ederek alın yeterli pikselleri kafanızı karıştırmasın derim
piksellere bakmam zaten ama nikonun üst modellerinde nikkor lens, sony nin carl zeiss lesnleri var ama canonda benim bildiğim belirtilmiyor.ona bakarak almak istiyorum ama bu seferde fiyatlar artıyor .

Geri