Digiturkwebtv

Kodla Büyü
Geçen sene kullandım bu senede satın aldım...

İnternetin hızlıysa bilgisayarın iyiyse al hocam çekinmeden. Maçlara yarım-bir saat kala canlı yayına giriyorlar, maçtan yarım-bir saat sonra kapatıyorlar. HD kalitesinde izleme seçeneği var, internetin hızına göre değiştiriyorlar kaliteyi. Hd kalitesinde her kamera değişiminde 1 saniye kadar bulanıklık görünür, onun dışında kaliteli bir yayın izlersin. Arada maçlara bağlanmama, geç bağlanma sorunları yaşatıyorlar.

geçen sene kullandım bu sene protesto ediyorum digiyi.maçlar güzel seyrediliyor diyebilirim hocam.

buko08' Alıntı:
peki bir süre deneyip sonra bırakabiliryor muyuz
sadece 1 maç, aylık tüm maçlar, aylık bir takımın maçları tarifelerinden birini alıp deneyebilirsin. Tüm sezonu satın alırsan vazgeçme şansız yok.

girdap08' Alıntı:
fb-gs 26 tl, alsam mı almasam mı karar veremedim.
Öyle yapacağına bir yıllık alsaydın daha iyiydi hocam. Yıllık 120 liraydı yanlış hatırlamıyorsam. (K. kartına taksit seçeneği de vardı)

Ben 199 TL'ye aldım. 10 taksit bu ay yarısı bitti. Çok memnunum. Fakat şu anki mevcut fiyatla alınmaz.

Gecen sezon sonunda 189tl'ye 10 taksit aldim memnunum seneye de almayi dusunuyorum ancak bazen yayinda aksilikler olabiliyor internet uzerinden geldigi icin. Yine de fena degil. Her hafta istedigin maci izleyebiliyorsun aylik 19 tl bence tum maclari izleme imkani icin iyi. Ama tavsiyem bir kac mac izleyip gormen ve sonra almaya karar vermen.

octoshape ile bağlantı hızına bağlı olarak yayın harika. ama geçen haftalarda saldırıya uğramıştı. düzelttiler. yayınlar yüksek çözünürlükte (yayın1)

Geri