DigiturkPlay ile Sezonluk Web Üyeliği için Ortak Arıyorum.

Kodla Büyü

dizzy

Aktif Üye
3 yıl önce sezonluk almıştım. O yıl 99 TL idi. Fiyatlarını her yıl arttırdılar. Son 2 sezon almadım.
Bu sezonluk fiyatı yıllık 259 TL , fakat donanımhaber/sıcak fırsatlardaki toipic'den eski aboneler için bir URL var oraya tıklayarak 219 TL ye alınabiliyor.

Donanımhaber sitesinde bir ortak bulamadım (Herkes galatasaraylı nerdeyse)
Daha almış değilim. Ortak bulursam alacağım. Ya da bu sezoni için almış olup, ortak arayan varsa ona dahil olacağım.

Ben Galatasaray taraftarıyım. Ortaklar diğer takımlardan olacaktır.
2 ortak = 219/2=109,5 TL
3 ortak = 219/3=73 TL

Var mı bu sezon üyelik paketi alan?
Ya da böyle bir ortakılığı düşünen?

sadece fb yada bjk maci izleyecek yani ortaginiz peki derbilerde ne olacak

dijitürk zaten 3 paralık seyi 10 paraya satıyor. hem ona ne alan kişi istediği ip den istediği yerden izleyebilir.

kısmetse 3 ortak buldum bende 1800k lık uyelik alacaz 379 tl. tavsiye ederim gecen yıl kullandım son derece iyidi.tv ye baglıyordum hdmi ile :)

Arkadaşlar GS ve FB üyemiz var BJK li olup ta ortak olmak isteyen varsa özelden ulaşabilir. 1800k üyelik düşünüyoruz. :++:

yasin1905' Alıntı:
Arkadaşlar GS ve FB üyemiz var BJK li olup ta ortak olmak isteyen varsa özelden ulaşabilir. 1800k üyelik düşünüyoruz. :++:

Ben besiktasliyim ve geçen sene aldık arkadaslarla ama arkadaşlar bence isteyen bjkli bulmak zor olur. Stad yok başkan bile 2-3 seneye kadar şampiyon olabiliriz dedigi ortamda size ortak olmayı cok istesem de olamıyorum işte. Iyi seyirler...

Hocam bence takımınızı fazla küçümsüyorsunuz. Şu an Galatasaray'dan daha iyi futbol oynuyor takımınız. Tabi tercih sizin... Karar değiştirirseniz bekleriz :)

arkadaşlar sadece bjk maçlarını izleyecek ortak alıcam. ( Bjk maçı dışındaki tüm yayınları ben izleyeceğim. Sadece Bjk maçları satılık.) düşünenler pm atsın.
1200 lük paket.

Bjk için uygun tekliflere açığım :)

3 kişilik Ortaklıklara katılabilirim arkadaşlar. Pm den ulaşabilirsiniz...

Fenerbahçe ve Karabükspor macları icin bende ortak olurum, arayan ark.lar pm atabilir. 1800 kalite icin

GALATASARAY İÇİN ORTAK OLURUM ARKADAŞLAR... donanımhaberi kullanarak alımıda yapabilirim...

Sadece Beşiktaş maclari için ortak olabilirim
Dahil etmek isteyen olursa PM bekliyorum...

2*14-2015 sezonunu aldım bende. köydeyim bende. Sizin ortak dediğiniz durum nedir çözemedim :)
Full paket olarak aldım yani tüm maçları :)

Dev Kitap Arşivi' Alıntı:
2*14-2015 sezonunu aldım bende. köydeyim bende. Sizin ortak dediğiniz durum nedir çözemedim :)
Full paket olarak aldım yani tüm maçları :)

ortak demek:
siz fenerlisinizdir, beşiktaşın maçlarını izlemek istemiyorsunuzdur, şifrenizi o maçları izlemek isteyen birisine verirsiniz o da size bunun karşılığında anlaştığınız ücreti verir..
440 lira ödediyseniz tüm maçlara (süperin kalitelisi) 110 liraya beşiktaşın maçlarını 110 liraya gs nin 110 liraya da ts nin maçlarını satabilirsiniz..sizde 110 liraya fenerin maçlarını izlemiş olursunuz, geriye kalan maçlar ve ligler ve de hediye paketide ortaklaşa, grup üyeleri arasında konuşarak halledebilirsiniz işte,..kabaca ortalık böyle bişey...

bizde sağolsun yasin1905 hocamla 4 kişilik ortalıklık kurduk :) pc yi tv ye bağlayarak artık maçlarımızı izleriz...

3 ortaklı standart kalite yayına- 6 senedir digitürke dünya para ödedik bu sene de bunu deneylim ---beşiktaşa talibim ---beşiktaşlı arayan varsa

Geri