Digital Uydu Tv Kartı Almak İstiyorum

Kodla Büyü

pardus63

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar digital uydu tv kartı almak istiyorum daha önce hiç kullanmadığım için detaylı bilgi sunarsanız sevinirim marka fiyat performans ve özellikle şifreli kanalları rahat çözebilecegim bir kart olursa çok iyi olur

valla ben kaç gündür araştırdım araştırdımm
skay star 2 hd almak istiyordum ama biraz pahalı geldi sıfır 270 lira civarı sonra vazgeçtim
skaystar2 2.8 alayım dedim bu hd yayınları almıyor sıfırı bununda 160 lira filan
sonra sky star3 alamaya karar verdim ki şöyle
bu skay star 3 skay star2 ile aynı firma tarafından üretilmiyor
skay star 2 alman sky star3 türk malı ve sigma elektronik tarafından üretiliyor ve kullanıcılar gayet güzel yorumlar yapmışlar
ayrıca bu kart hd yayınlarıda alabiliyor ve fiyatı 130 lira gold bilgisayarda.
yanlız win7 64 bit sürücüsü yok win7 32 bit var
ben şahsen bayramdan soonra bu kartı alacağım.

AverMedia Galaxy kullanıyorum gayet iyi. şifreliden kastın lig tv ise onu hiç çözemedim. :)

Sky star 2 PCI kullandım 2 yıl çok güzeldi ama hd yayın alamıyor.
şimdi inca it-dg36 USB digital tv kartı kullanıyorum. USB olması avantaj , fiyatı 130 tl civarı. ama bilgisayar biraz güçlü olmalı yoksa kilitlenmeler oluyor. Çanak çok iyi ayarlanmalı , yoksa bazı kanalları bulamıyor.
Şifreleme işlemi ise yazılımlarla oluyor. ben pek uğraşmadım.
Biraz offline download ile uğraşmıştım, internet bağlantısı olmayan yerde balık tutmak gibi zevkli bir iş.

Merhaba arkadaşlar,
bende skystar 3 PCI rev3.0 dig. tv kartı var.Çok temizdir ve artık ihtiyacım kalmadığı için satıyorum.yerine ekran kartı alıcam.isteyen olursa kumandası ,cdsi dahil olmak üzere 70 tlye vericem.ilgilenirseniz mail atın zefako@gmail.com
not : elinde iyi bir ekran kartı olan varsa takas ta yapabilirim.

skystar 3 çakma üründür..
skystar 2 yi tek geçerim 10 numara 5 yıldız..4 yıldır kullanıyorum gayet hoş.

Geri