Digital Tahta Uygulamaları--Wireless Bağlantısı

Kodla Büyü

ghost

Site Admin
Yönetici
Geçenlerde duydum, akıllı tahtaya wireless olarak bağlanabiliyormuşuz..Bu bağlantıyı yaptığımızda, bize engel olan usb kablosundan kurtulabiliriz.Daha önce deneyen varmı arkadaşlar? paylaşırsanız sevinirim...

Ghost hocam ben çok takla attım da olmadı wirelless :( bilgisayarda başaramadıgım nadir şeylerden birisi bu konuydu. gerçi vaktim oladı daha peşini bırakmış değilim olayın. bir laptop lazım denemek için. yada wireless usb :) birde elektronik tahta olan okula haftada 1 gün (cuma günü) gidiyorum. oda diger işlerden vakit bulamıyorum bi zahmet bir cuma bir laptop kapsan da gelsen yanıma biz çözeriz bu olayı bence. Diğer olayları çözdüm tahtada takla atıyorum bide bu wirelless i çözsem doktora derecemi alacam :)

Hem arkadaşlara da anlatırız olayları.

Akıllı tahtanın meb okullarındakinlerde ne yazık ki wirelless desteği yok.
Ama Projeksiyonda wirelless arıyor ama bulamıyor...
Çok uğratık wirelless ile laptop Projeksiyonu görsün diye ama olmadı..
Büyük İhtimal Projeksiyonun wirelless için bir aparatı olması lazım diyerek bıraktım...
:)

Akıllı tahta kullanan arkadaşlar şöyle benim anlayabilecğeim şekilde ne amaçla ve nasıl kullanıyorlar anlatabilirler mi acaba?
Yeni BT sınıfımızda var ve ben de kullanmak istiyorum.

Hackerla beraber Akıllı Tahta Kullanımı ile ilgili semire gittik..
Semineri Anlatmaya çalışan Kisi PROBİL A.Ş. çalışan ara elamanı geldi bol bol kliprasyon ayarını yaptı sonrada bize akıllı tahtanın üzerinde bulunan numaradan firmayı arayıp ordan bilgi almamızı söyledi :)
Tabiki Bunları söyleyen adam gerekli dersi ben , Hacker ve diğer bilgisayar öğretmenler gerekli tepkiyi koyduk.

Gerçekten ben akıllı tahtayı %50 kullandıgıma inanıyorum.
Özellikleri çok güzel Okulda tahtayı kullanan benden baska 1 öğretmen var?
Devlet O kadar yatırım yapıyor fakat gerekli eğitimi ne yazık ki verilmiyor?
Nedeni PROBİL A.Ş. gibi uyanık firmalardan kaynaklanıyor...

Sonuç olarak siz bana nasıl ve ne amaçla kullanıldığını anlatamayacak mısınız?

Geri