Diğer öğretmenlerle çıkmak ne güzelmiş:)

Kodla Büyü

asaita

Aktif Üye
Arkdaşlar bulunduğum il btr başvurusu daha almadı yakında başlar...
ama ben ne yaptım çıkarttım resmi yazıyı verdim müdür yardımcısını bizim çalışma saatlerimiz ve görev tanımımız resmi olarak değişti dedim
ve dersler bitince çıktım geldim şu an evdeyim ve çok mutluyum.
yok il daha başvuru almadı felan diye beklemedim kim nereye şikayet ediyorsa etsin

zaten başvurular alınmadığı onay gelmediği sürece beklemeniz gerekmiyor.

asaita' Alıntı:
ama ben ne yaptım çıkarttım resmi yazıyı verdim müdür yardımcısını bizim çalışma saatlerimiz ve görev tanımımız resmi olarak değişti dedim
yok il daha başvuru almadı felan diye beklemedim kim nereye şikayet ediyorsa etsin
senin idarecin iyiymiş hocam. sen idareci görmemişsin. şu an yaptığın suç isrese seni şu an kuzu kuzu okula getirttirir. ben uyanığım diye geçinme.

sadece susarak' Alıntı:
asaita' Alıntı:
senin idarecin iyiymiş hocam. sen idareci görmemişsin. şu an yaptığın suç isrese seni şu an kuzu kuzu okula getirttirir. ben uyanığım diye geçinme.

ben uyanık değilim,bu konuda idare ile çok kavga ettim,gene kavga bekliyordum korktuğum gibi olmadı.belki biraz aptal cesareti var

asaita' Alıntı:
sadece susarak' Alıntı:
asaita' Alıntı:

ben uyanık değilim,bu konuda idare ile çok kavga ettim,gene kavga bekliyordum korktuğum gibi olmadı.belki biraz aptal cesareti var
:)

inşallah tüm arkdaşlar böyle olcak bundan sonra,kimse korkmasın Allahın izni ile

bende şuan evdeyim. çok güzel bir duygu gerçekten. :) saatlerdir evde mutlu mutlu geziniyorum. :+1:

ağalar benim pazartesi ve salı 7-8. saatler seçmeli ders var, ben yine geç çıkacağım, hoş seçmeli dersi olan diğer arkadaşlarda geç çıkıyor :oops:

serkanaytekin' Alıntı:
ağalar benim pazartesi ve salı 7-8. saatler seçmeli ders var, ben yine geç çıkacağım, hoş seçmeli dersi olan diğer arkadaşlarda geç çıkıyor :oops:

haftalık çizelge uygulanınca 30 saat olacağından dolayı bir günün öğleden sonra boş bile olur inşallah:D :lol:

asaita' Alıntı:
inşallah tüm arkdaşlar böyle olcak bundan sonra,kimse korkmasın Allahın izni ile
:alkis: :+1: biraz cesaret, biraz sağduyu.. bir de hasetlerin sözüne kulak asılmazsa bu iş olur inşallah

asaita' Alıntı:
serkanaytekin' Alıntı:

haftalık çizelge uygulanınca 30 saat olacağından dolayı bir günün öğleden sonra boş bile olur inşallah:D :lol:

Hocam pazartesi ve salı 2 şer saatten ders yaptığım için mi bir gün öğleden sonram boş olacak. Mantıken de öyle olması gerekiyor. Ama zaten biz, sabah 4 öğleden sonra 2 saat yaptığımız için, 2 gün öğleden sonram boş olur :+1:

mebin adaleti bu kadar olur işte. kimi iller uygulamaya başladı kimi iller ali babanın çiftliğinde.
yaprak döker bir yanımız bir yanımız bahar bahçe

serkanaytekin' Alıntı:
asaita' Alıntı:
serkanaytekin' Alıntı:

Hocam pazartesi ve salı 2 şer saatten ders yaptığım için mi bir gün öğleden sonram boş olacak. Mantıken de öyle olması gerekiyor. Ama zaten biz, sabah 4 öğleden sonra 2 saat yaptığımız için, 2 gün öğleden sonram boş olur :+1:

o daha güzel olur :++:

btr planlarını aldınız mı? plan maksimum 30 saatlik. dersinizin yada btr görevinizin olduğu saatte gelirsiniz diğer saatler boş.

Ben görevlendirmede istemedim başka okula, formatörlükte yoktu zaten 2 günüm boş siz birde onun tadına bakın derim :mrgreen: Gerçi şimdi BTR için başvuruda bulundum bakalım artık nasıl olacak :)

bu konuyu tartışmak bile garip...mesai saati kavramı bitti....ders saati okuldasın diğer saatler serbest...

Geri