DEÜ - DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
burcinizm' Alıntı:
Merhabalar,
Bugün bu foruma bir şey sormak için katıldım. Ben Bilkent'te Böte(kapsamlı burslu) bölümündeyim. Şu an 1.sınıfın 2.dönemindeyim, bölüme gecen sene bahar döneminde başlamıştım. Bu sene 2.senem olmasına rağmen burada çok sıkılıyorum bu dönem, hiç bir şey yapasım yok. İzmir'e yatay geçiş yapmak istiyorum. Ege'yi aradım sordum yatay geçişle öğrenci almıyoruz dediler. Dokuz Eylül'ü aradım telefonu açmıyorlar. Acaba forumda bana yardımcı olabilecek arkadaşalr var mı? Nasıl bilgi alabilirim bu konuyla ilgili? Yatay geçiş yapabilir miyim Dokuz Eylül'e, yapabilirsem 2.dönem geçebilir miyim yoksa seneye 1.dönem mi geçebilirim? gibi sorularım var bunları öğrenmek istiyorum. İlgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.

Ege ye geçmen senin için daha iyi olur. Deu ya geçiş var fakat bölümde hoca yok. Ben tavsiye etmem doğrusu.

msmst2009' Alıntı:
burcinizm' Alıntı:
Merhabalar,
Bugün bu foruma bir şey sormak için katıldım. Ben Bilkent'te Böte(kapsamlı burslu) bölümündeyim. Şu an 1.sınıfın 2.dönemindeyim, bölüme gecen sene bahar döneminde başlamıştım. Bu sene 2.senem olmasına rağmen burada çok sıkılıyorum bu dönem, hiç bir şey yapasım yok. İzmir'e yatay geçiş yapmak istiyorum. Ege'yi aradım sordum yatay geçişle öğrenci almıyoruz dediler. Dokuz Eylül'ü aradım telefonu açmıyorlar. Acaba forumda bana yardımcı olabilecek arkadaşalr var mı? Nasıl bilgi alabilirim bu konuyla ilgili? Yatay geçiş yapabilir miyim Dokuz Eylül'e, yapabilirsem 2.dönem geçebilir miyim yoksa seneye 1.dönem mi geçebilirim? gibi sorularım var bunları öğrenmek istiyorum. İlgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.

Ege ye geçmen senin için daha iyi olur. Deu ya geçiş var fakat bölümde hoca yok. Ben tavsiye etmem doğrusu.

daha iyi olur da yatay geçişle öğrenci almıyorlar böte'ye

Bilkent daha iyidir. Veya İstanbul teknik veya Gazi veya Odtü veya Sakarya veya Fırat fakat şu an DEU değil malesef. Ünimi çok severim ama gerçekler acı oluyor bazen.

Arkadaşlar selamlar, bir ara burası çok hızlı gitmiş ama 1 yıldır ellenmemiş neredeyse. Boşlamayalım bu kadar 8)

slm 2007 mezunları sizlere burada rastlamak çok hoş :) izmiri, okulu(daha doğrusu öğrenciliği) çok ama çok özledim...şuan antalyada merkez bir ilköğretimdeyim.okurken yaşadığımız bölümün güzelliklerini burada yaşayamıyorum.nedir bu bölümün düştüğü durum.arkadaşlar hiç mi rahatsız olmuyorsunuz bu durumdan...merkez bir okulda tüm öğrenciler notla sakinleştirilirken ben onlarla cebelleşmek zorunda kalıyorum.siz nasıl uğraşıyorsunuz şu yeni nesille?
ah okulum öğrenciliğim valla ne güzel zamanlarmış meğer...herşeyi özledim(nerdeyse tijeni bile sayacam)oyüzden çok uzatmayım.
hadi görüşmek üzere tüm deu böteciler(özellikle 2007 mezunları)

Geri