DEÜ - DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
Merhaba Arkadaşlar. Uzun süredir bu forumu takip ediyorum ama açık kimlikle size bir merhaba diyeyim dedim.
Ben 2002 ilk mezunlardanım.
Sağlıcakla kalın :)

Meryem Şemşit' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar. Uzun süredir bu forumu takip ediyorum ama açık kimlikle size bir merhaba diyeyim dedim.
Selamlar Meryem ben Fırat. Zorunlu hizmet nedeniyle Siirttesin heralde. Benim bu sene zorunlu hizmet bitiyor. Adana'nın Saimbeyli ilçesindeyim. Seneye Adana merkez inşallah. Kolay gelsin zor yerdesin..!

2003-2004-2005 MEZUNLARI BİZİM YUNUS'U (2002' DE MEZUN OLACAKTI :p ) BİLEN VARMUDUR ? NE YAPAR? NE EDER ? MEZUN OLDUMU?. RİZE ARDEŞENLİ TAM BİR LAZ.

HOCAM YUNUS BİZİMLE KEP GİYDİ MEZUN OLDU AMA SONRASINDA HABER ALINAMADI :)
BU ARADA 2004 MEZUNUYUM....

Yunus değil de Levent kardeşim ne iş yapara nerelerde ben de onu merak ederim. 98'de başlayıp 2005'de falan bitirdi diye duydum?

firat76' Alıntı:
Meryem Şemşit' Alıntı:
Selamlar Meryem ben Fırat. Zorunlu hizmet nedeniyle Siirttesin heralde. Benim bu sene zorunlu hizmet bitiyor. Adana'nın Saimbeyli ilçesindeyim. Seneye Adana merkez inşallah. Kolay gelsin zor yerdesin..!

Merhaba Fırat. İnşallah ben de bu sene tayin isteyeceğim. Bakalım nereye çıkacak tayinim. Sağlıcakla kal. İyi günler.

Değerli arkadaşlar merhaba. Hiç üşenmedim bu konu için yazılan bütün mesajları okudum ve 2002 MEZUNLARINI TESPİT ETTİM :) belki eksik tespit ettiklerimde vardır. Paylaşayım istedim. Ben 2002 mezunlarından Hasan PEKEDİS. Uzun boylu olan, birde ordulu hasan vardı malum :) Ben urfadayım. zorunlunun bitmesine 2 yıl var.

biltek2007
tdemirparmak
melihce
firat76 ( fırat baba seni unuturmuyuz. hocalara bile posta koyardın :) )
nazel
alpago
fucar07 ( fatih kardeş bizde bornova-pınarbaşına taşındık )

Arkadaşlar kim olduğunuzu açık bir dille yazın bence. Malum bizim google grup iflas etti. Bari bu yolla haberleşelim ne dersiniz. Hepinize kolay gelsin, görüşmek dileğiyle.

Meryem seni yazmadım soğru, ama sen zaten nick kullanmıyorsun ya o yüzden yazmadım. İl dışı... evet bende bekliyorum aslında ama en güzeli zorunluyu bitiripte gitmek. benim daha 2 senem var, her şeyin hayırlısı olsun...

Bu hafta açıklanacak inşallah kılavuz. Merakla bekliyorum. Herkes de İzmir-Manisa çevresi istiyor ankete göre. İstemeyin ya ben gideceğim memleketime :D Şaka bir yana hayırlısı olsun hepimiz için.

bende geldim :) bilmeyenler için söliyim 2007 mezunuyum. hatay da memleketteyim. :wink: gençler nasılsınız? :p

Hasanım Pekedisim:) Sen buralarda mısın yahu? Hasan Altınordu vardı ondan haberin var mı? Bir de Cenk'i merak ediyorum en son zorunluya gitti gibi bir duyun aldım onun için

faolin' Alıntı:
HOCAM YUNUS BİZİMLE KEP GİYDİ MEZUN OLDU AMA SONRASINDA HABER ALINAMADI :)
BU ARADA 2004 MEZUNUYUM....

Sağol. Demek mezun olabildi. Vay Yunus hiç umudum yoktu :p . Yunus bu sayfaları görürsen bana ulaşırsın belki.

hpekedis' Alıntı:
Meryem seni yazmadım soğru, ama sen zaten nick kullanmıyorsun ya o yüzden yazmadım. İl dışı... evet bende bekliyorum aslında ama en güzeli zorunluyu bitiripte gitmek. benim daha 2 senem var, her şeyin hayırlısı olsun...

S.A. Pekedis sen nerelerdesin.

Arkadaşlar merhaba ben de zorunludayım ama benimki çok zor değil:) İzmir Beydağ ilçesindeyim. Bazı arkadaşlardan haber verebilirim.

Gamzelerin ikisi de İzmir'de.
Albayrak ekimde evleniyor, Yıldırım da Karşıyaka'da oturuyor.
Serpil Kınık'ta, evlendi.
Utku Bursa'da, o da Bülent ile evlendi.
Bülent Kiraz'da askerdeydi bu yıl gelecek.
Fadime Zonguldak'ın bir ilçesinde.
Pınar özel sektörde, Denizli'de.
Can Erzurum Oltu İmam Hatip Lisesi'ne atandı 2006da.
İbrahim istifa etti, BİLMER'in altında kendi işini yapıyor ELRA Elektronik.
Levent 2005teydi sanırım İzmir'e atanmıştı.
Didem ve Ümit İzmir'deler, ikisi de EBİTEFO olarak görev yapıyorlar.
Mustafa Ordu'ya döndü diye biliyorum.
Süleyman Hatay'da evlenmiş, o da izci:)
Halim Urfa'daydı sonra haber alamadım.
Muhammed en son Malatya'ya gitmiş olsa gerek memleketine.
Muhammer Bergama'da Ayşe de Kınık'ta(eşi).
Barış ve Elif İzmir'de. Elif DEU BÖTE'de, Barış da Kız Meslek'te görev yapıyor.
Yasin Manisa'daydı evlenecekti 1 yıl kadar oldu görüşmedim.
Yusuf'u hepimiz biliyoruzdur:( Toprağı bol olsun.
Sanırım bu kadar yine aklıma gelen bişeyler olursa yazar bilgilendiririm sizi.
Görüşmek, görüşebilmek dileğiyle arkadaşlar.
Sevgiyle kalın...
Esin Burcu İLİŞ
Beydağ Atatürk YİBO
Bil. Tkn. Öğrt.
esinburcu@hotmail.com(MSN)
esinburcu@gmail.com
esinbilis@gmail.com

Esin in kaldığı yerden ben devam edim :)

Ben (pekedis) urfadayım. (bende evlendim)
Halimde urfada (oda evlendi)
Hasan Altunordu istanbulda sultanbheyli kız meslek te
Uçarlar izmirde olması lazım
Ziya Antalyada oda evlendi
Eyüp ankarada oda evlendi
Bizim böte komple evlendi galiba. Herkesler için hayırlısı olsun. Bu arada bu platformdan UĞUR hocamıza selam göndermek istiyorum.

Sağlıcakla kalın D.E.U BÖTE 2002 MEZUNLARI

Merhabalar,
Bugün bu foruma bir şey sormak için katıldım. Ben Bilkent'te Böte(kapsamlı burslu) bölümündeyim. Şu an 1.sınıfın 2.dönemindeyim, bölüme gecen sene bahar döneminde başlamıştım. Bu sene 2.senem olmasına rağmen burada çok sıkılıyorum bu dönem, hiç bir şey yapasım yok. İzmir'e yatay geçiş yapmak istiyorum. Ege'yi aradım sordum yatay geçişle öğrenci almıyoruz dediler. Dokuz Eylül'ü aradım telefonu açmıyorlar. Acaba forumda bana yardımcı olabilecek arkadaşalr var mı? Nasıl bilgi alabilirim bu konuyla ilgili? Yatay geçiş yapabilir miyim Dokuz Eylül'e, yapabilirsem 2.dönem geçebilir miyim yoksa seneye 1.dönem mi geçebilirim? gibi sorularım var bunları öğrenmek istiyorum. İlgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar.Ben de Deu-Bote_2006 mezunuyummmm ;)
Hatta şuan Eralp Hocamızın danışmanlığı altında egede yüksek yapmaktayım. Hepinize kocaman selamlarr... :D

Geri