DEÜ - DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
aslı napıyon iyi bayramlar. artık bulaşıkları makineye atarız :) sembolüm oğluma ne kadar çok benziyo dimi?
bana biraz kendinden gelişmelerden haber ver bakiyim :D

Betül arkadaşım benim bulaşık makinem yok her bulaşık yıkadığımda da Betül olsada yıkasaydı diyorum:)
Aynı şehirde oturuyoruz, telefon numaramda var sende niye burda kendimden ve gelişmelerden haber vereyim açarsın telefonu öğrenirsin dimi :D

....ben 2004 deu mezunuyum...aslı ve betül sizlerden haber almak sevindirdi beni...ayrıca hanamichi-kayzersöze-alim sizlerede selamlar....ben kim miyim ? Bekir :)

2004 mezunları baya aktifsiniz bizim sınıftan kimse yok burda gerçi biz topu topu 17kişiydik ve herkes birbirindn haberdar :D

Bekir sende mi burdasın :) görüşelim mutlaka senden hiç haber alamadık görüştüğün arkadaşlar varsa hepsine selam söyle...

Ben de 2004 mezunu Fatma... Merhaba Arkadaşlar.. Burada sizleri görmek ne güzel... Özlemişim bu konuşmaları.. Neyse görüşmeye devam... Hoşçakalın... :+1:

slm bekir, ben de seni buralarda gördüğüme sevindim.
yakında bütün kızlar toplandık olacak :) bak aslı fatma da gelmiş :alkis:

Evet 2004 mezunları baya aktif olarak katılıyoruz. Haberi olmayanlar da en kısa zamanda katılır aramıza umarım :))

Merhaba Elçin.. Evet ben kasteddiğin kişiyim.. Zaten bizim bölümden kaç kişi kaldı ki o yurtta.. Bir Tülin bir de ben.. Senin haberlerini aldım. Muğla 'da göreve başlamışsın. Bu yaz oralardaydım.. Ama görüşmek kısmet olmadı...

doğrudur düğüne gelmişsindir inşallah başka bi zaman karşılaşırız. sen nerede görev yapıyosun? Tülin nasıl, o neler yapıyo?

Ben memleketimde, yani Zonguldak'tayım. Buraya atandım ilk atamada :) Tülin şu an Ağrı'da sözleşmeli olarak atandı ve orda çalışıyor. Ben lisede görev yapıyorum. Gerçi ilköğretime de görevlendirmem var, ikisi birlikte yani. O ise ilköğretimde. Sen neler yapıyorsun?

2004 mezunları

selam 2004 mezunları. sizi görünce (bekir ali marsi betül aslı fatma ..........)baya şaşırdım ve aynen sizler gibi bende geçmişi hatırladım.
hepiniz kendinize çok iyi bakın. görüşmek dileğiyle.

merhaba yener iyisindir inşallah
diğer arkadaşlar nerdeler onlarıda burda görmek istiyoruz en kısa zamanda

Sen de hoşgeldin Yener!!! Seni görmek de güzel. Nerelerdesin, neler yapıyorsun? Ben haber verebildiğim herkese ulaşıcam. Siz de öle yapın. Hem kaynak ve yardımlaşma açısından mükemmel bir yerdeyiz hem de tekrar haberleşmek çok güzel olur.

Bu arada gerçekten üniversite yılları bir başka... Her gün yolum üzerindeki devlet yurdundan öğrenciler biniyor benim bindiğim otobüse.. Ve ben her gün Buca günlerime şöyle bir yolculuk yapıyorum... O rahatlığı, o neşeyi, eğlenceyi ve paylaşımı tekrar yakalamak o kadar zor ki.. Tıpkı o günlerde olduğu gibi kotumu çekip okula gitmek... Korkusuz ve özgürce.. "Keşke" çok yer vermemek gerekir hayatta ama olsun.. Bu keşke Güzel... Keşke DEU :)

2004 mezunları beni merak etmişler açıklayayım
3 yıldır evliyim
1 bebek bekliyoruz şimdi
ilk olarak memlekete atandım ve rotasyondanda muaf oldum
yani anlayacağınız uşaktayım mutluyum
herkese hayatta mutluluklar dilerim

2005

selam arkadaşlar, btö 2005 mezunu Erdem. Manisa-Akhisar'dayım. Bizim sınıfla irtibatı koparmadık zaten ama eskileri görmek güzel.

Slm!
Bende 2002 mezunuyum. Eralp hocanın ilk öğrencileriyiz!...
Yeni mezun olacak arkadaşlardan bir tanesinin şikayeti dikkatimi çekti. Hep eğitim hep eğitim diye. Aynı şikayet bizim zamanımızda da vardı. DEU nun sorunu bu zaten. Hep eğitimci dolu. Bilgisayarla ilgili pek öğretim görevlisi yok almayıda düşünmüyorlar. Fizikçi, kimyacı, vb. oluyo aldıkları da.
O yüzden kendi kendinizi ne kadar geliştirirseniz o kadar gelişebiliyosunuz. Ben bornovadayım. Bir ilköğretimde öğretmenlik yapıyorum.
Kolaylıklar diliyorum arkadaşlar!...

Merhabalar bende 2007 mezunuyum. İstanbuldayım. Bizim arkadaşlarda hep burada. Dikkatimi çekti hemen üye oldum. :lol:

Geri