DEÜ - DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
DEU ya DEU luya selam olsun..(Tijen hariç) :D

Meraba arkadaşlar ben DEU dan bu yıl mezun oldum. Şu anda Konya Akşehir de öğretmenim. Şu an okuyan arkadaşlara tavsiyem, DEU nun tadını çıkarın.. Bana 4 yl yetmedi sizi bilmem artık :D Bu arada ismim Yasin, tanıyanlarınız varsa...

Hoşgeldin hocam. Göreve yeni başladığın için daha öğretmenliğin tadına varamamışsın. 2-3 yıl geçsin öğrencisiz yapamayacaksın :)

Ben de Mespheno ile aynı sınıftaydım. Bu ilk öğretmenlik yıllarımızın çok sıkıcı olacağı kesin gibi görünüyor.
DEU mezunu MİRXAS Adana'dan

Laboratuardaki bilgisayarlar yenilendimi yaw..
98 de geldiğim DEU lab'ı tam bir hayal kırıklığıydı.. Gerçi ilk defa o labta elime mouse değmişti :) . Hiç unutmam Eralp hocaya
- Hocam ben ve benim gibi hiç PC kullanmamış öğrenciler için sıfırdanmı başlayacağız diye sormuştum.
- Evet dedi
Haftaya nemi oldu en kazık Word çalışmasıyla başladı derse :)
Hemde alın yazın dedi hiç ders anlatmadan :)
Benim gibi hayatında mouse bile tutmayı bilmeyen biri için yıkımdı :)
Ama deu arkadaş ortamını hiç unutamam.

tdemirparmak' Alıntı:
Fıratcığım hoşgeldin. Hala sigara içiyon mu:)

Evet sigaraya devam.. O da olmasa çekilmez bizim meslek..
Seni tanıyamadım. Profildeki sitenden seni tanıyayım dedim ama site yok uçmuşş :)

ooo selamlar :D . bizim 2007 mezunları burada toplanıyor ne güzel ... ben fethiyede başladım. 2007-2008 eğitim- öğretim yılı hepimize hayırlı olsun :+1:

ooo selamlar :D . bizim 2007 mezunları burada toplanıyor ne güzel ... ben fethiyede başladım. 2007-2008 eğitim- öğretim yılı hepimize hayırlı olsun :+1:

merhaba arkadaşlar ben de deu böte mezunlarından (2006) raziye.
şu sıralar biraz yoğunum. kahramanmaraşta görev yapıyorum.
2007 mezunlarından nereye atandıklarını bildikleriniz var mı.
tüm dokuz eylül bötelilere selamlar. hayırlı günler.

selamlar. Ben bekir, 2006 mezunuyum. tüm yazıları okudum da 5 yıl gözümün önünden geçti. raziye nasılsın ;) sendemi maraştasın.

nazel' Alıntı:
Ben de 2002 mezunuyum, nene oldum artık burda pek gençler var. ben çoluk çocuk olayındayım...

Ooo sen nene olduysan biz öldük..Sınıfın en büyüğü bendim..Sen kimsin acep

raduer' Alıntı:
merhaba arkadaşlar ben de deu böte mezunlarından (2006) raziye.
şu sıralar biraz yoğunum. kahramanmaraşta görev yapıyorum.
2007 mezunlarından nereye atandıklarını bildikleriniz var mı.
tüm dokuz eylül bötelilere selamlar. hayırlı günler.

selam raziye ben sedat herkes güzel yerlere atandı. merak ettiğin kişilerin adını yazarsan nereye atandıklarını söyleyebilirim.
bu arada van merkeze de slm.. :roll:

Geri