DEÜ - DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü

kara zulum

Üye
Emek veren herkesin eline sağlık....çok güzel paylaşımlar var.
daha mezun değilim ama son senemiz beni aranıza alır mısınız :oops:

hoşbulduk:)

hoşbulduk arkadaşlar...
şu an yarın stajda anlatacaklarımın planını yapıyorum da kafamda powerpoint.... :lol: :lol: :lol:
acaba herkes de aynı problem var mı çok merak ediyorum 4 senedir okuyorum ve tam olarak bilgisayara yönelik birşey öğrendiğimi söyleyemem :( hep eğitim hep eğitim:( BÖTE KADERİMİ BU?????????????????? :cry:

Merhaba arkadaşlar,

Ben 2004 Mezunlarından Ali.

kara zulum, Eralp hoca ile birlikte sizin dersinize girmiş olmam lazım, yanılıyor muyum ?

deu

Merhaba ben de bu forumda yeniyim.DEU BTÖ 3 seneye her halukarda mezun olup atanacaz..Sistemin içine balıklama dalmadan birtakım şeyleri öğrenerek bilinçli bir şekilde sudan çıkmış balık olmayı istedim :) Cümle mantıksız oldu ama...Ayrıca bazı dökümanlar da eğitim derslerimizde işime yaramıyor da değil...Teşekkürler

kara zulum selçuk daloğlu senin sınıfında olması lazım.

selamlarımı iletirsin.

umarım mezun olduktan sonra göreve başlayıp eğitim camiasına dahil olursunuz

selamlar

kara zulumü bilmem ama ben selçuğu tanıyorum..100 metre ötemizde oturuyor görürsem selamlarını iletirim. Yşahinden desem anlar heralde dimi??

Evet anlar ama yusuf şahin de diyebilirsin. ne de olsa yaklaşık 13 yıllık geçmişimiz var :)

İyi çalışmalar
selamlar

Selamını ilettim ysahin onun da sana selamı vardı biraz geç oldu ama kusura bakma ... ayaküstü konuşabildik çeşmeye gidiyorlardı.nerde gördün falan die sordu...işte...

siteden deseydin. Onuda beklediğimizi söylersin. Umarım bu site BÖTE liler açısında çok hoş bir alan olacaktır.

Selamlar

ben de 2005 mezunuyum,herkese slmlar.
bu arada ysahin in yemek tarifine katılıyorum, çelikten de özür diliyoruz...

2002 Mezunu olan yokmu???

Arkadaşlar ben 2002 mezunuyum. İçinizde yokmu bizim sınıftan olan:) :D

Arkadaşlar Deunun bölüm başkanı kim oldu? En son bir fizikçi hocamız olduğunu duymuştum.

Herkese merhabalar.Benim de bu sene DEU'da 4. senem olacak..Bölüm başkanımız Prof. Dr. Ömer ERGİN oldu.

Eralp hocanın en bariz hatası bazı proje bazlı derslerde çifte standart yapmasıydı bizim zamanımızda. Ben ilk yazılımımı sunan, zamanında hazır nazır olan olmama rağmen o dersi BA ile geçerken; o muhteşem(!) yazılımını hiç görmediğimiz sınıf arkadaşlarımız AA aldı ve bizi geçti. Hayret derdik. Ama adam ne yapsın. Kim etrafında pır dönüyorsa ona biraz töleranslı davranıyordu. Sonuçta işini hafifletmek için birileri lazımdı o zamanlar. Saygı duyduğum, bizi çok iyi yetiştirdiğini düşündüğüm bir öğretim üyesidir. Ama işte bizim bölümün tek öğretim üyesiydi ve yurt dışından henüz gelmişti. Öğretmenlik dışında bölümün angaryaları da vardı hali hazırda. Hala her yaz yanına uğrarım. Onun öğrencileri ulusal birçok projede etkin rol alıyor ben gözlerimle gördüm Ankara'da. Ege'ye fark katacaktır. Şimdi bakıyorum da bizim bölümde çok hoca var. Ama Eralp Altun yok. O zaman DEU BÖTE artık 98'de açıldığı gibi değildir. İlk göz ağrısıyız onun, üniversite ve bölüm bizim ilk göz ağrımız, hepimiz de DEU BÖTE'nin ilk mezunlarıyız. Ne güzel günlerdi demek var dilde...
Uğur Altunay ile özel öğretim yöntemleri mesela. Geçenlerde nette gezerken bizim fotoğrafları buldum bir sitede mezuniyet fotolarını. Sınıf arkadaşlarımızdan biri hazırlamış. Çok duygulandım.

Eralp Altun'un şu an Ege Üniversitesi'nde yaptığı farklılıkların somut örneklerini görmek mümkün.Örneğin, Ege'de ilk kez I.Ulusal BoteKurultay'ı gerçekleşti. Bu aslında Türkiye'deki Botelilerin biraraya gelmesini sağladı. Hem öğrenciler, hem mezun öğretmenler hem de öğretim elemanları açısından. Bu da bizim alanda bir öncülük.Haberi olmayanlar için aşağıdaki linkten detayları görebilirsiniz.
http://www.egebk.com/botekurultay/

Teşekkürler Fata. Ne kadar eleştirsek de, yine de elinden geleni yapmaya çalışan bir hocamızdı. Egeye faydalı olması gerçekten çok güzel. Keşke Bötede kalıp çalımalarına destek görebilseydi.

tdemirparmak' Alıntı:
Geçenlerde nette gezerken bizim fotoğrafları buldum bir sitede mezuniyet fotolarını. Sınıf arkadaşlarımızdan biri hazırlamış. Çok duygulandım.

Fotoğrafların olduğu adresi verirmisin? Merak ettim siteyi..

DEU dan mezun olan arkadaşlar yeni atamada hangi şehirlere atandınız? Hepinize hayırlı olsun.

Geri