Destekleme YAZ Kursu 30 saat açabiliriz. Resmi Yazı.

Kodla Büyü
radicalbrain' Alıntı:
bir de bu kurslar 3 haftalık acabiliyor muyuz.

istenilen baslangic ve bitis suresi diyor ya.
Hocam,

Yaz kurslarının başlangıç ve bitiş tarihleri bellidir. Ancak okul şartlarına göre değişiklik yapılabilir.

Sadece merakımdan soruyorum hocam
Haftalık ders programındaki dersler denmesine rağmen neden bu dersleri eklemiyorlar?
Ve kim hangi birim eklemiyor?
Teknolojik olarak da eklemek çok mu zor?
habibocak' Alıntı:
Hocam,
Dersler ekli olmadığı için açılamıyor Hocam.

ark lar dyk yaz kursu ile ilgili bir sorum olacak. yaz kursu 20 haziranda başlattık seminer dönemi 2. haftadasinda ilçe 1 hafta boyunca program yapmış şu gün şu okulda sabahtan öğleye kadar çeşitli programlar var diye. benim merak ettiğim dyk yaz kursu saatlerinde ilçenin düzenlediği seminerlere katılmak zorundamıyım. dyk yaz kursum var o saatlerde desem acaba beni izinli gibi bisey sayarlar mi yoksa seminer doneminde bu programlara katilinacak deyip kurs yapma mi derler o gün ve saatlerde. sorsammi ilçeye bilemedim. bu konuda resmi bir yazı varmı yada gitmememi sağlayacak bir gorus falan. gitmekte problem yok da kurs saatine denk geliyor kurs yapamıyoruz sinir oldum. bilen arkadaşlar cevap verirse sevinirim özellikle habib hocanın yorumunu bekliyorum.

Bizim Tüekçeci yaz kursu açtı 2 haftasını seminerde 2 haftasını temmuzda 2 haftasınıda eylül seminerinde verecekmiş haftada3er gün şeklinde

Enterprise' Alıntı:
Bizim Tüekçeci yaz kursu açtı 2 haftasını seminerde 2 haftasını temmuzda 2 haftasınıda eylül seminerinde verecekmiş haftada3er gün şeklinde
hocam tam anlamadım şimdi yaz kursunun olduğu güncel saatlerde seminer için ilcenin programina katılmak şart mı yoksa kursum var deyip katılmama hakkımız varmı resmi olarak

xxltc Hocam şart değil demekki bilemiyorum bende 2'şer hafta olmasına şaşırmıştım söylediğiniz boyutuyla hiç düşünmemiştim

su kurs isini bitirselerde herkes rahat etse. hem millet birbirini kiriyor kurs icin hemde cogunlukla hicbir faydasi olmuyor. Acanlarin %90 i ders bile yapmiyor cevremde, devletin parasina yazik...

xxltc' Alıntı:
Enterprise' Alıntı:
hocam tam anlamadım şimdi yaz kursunun olduğu güncel saatlerde seminer için ilcenin programina katılmak şart mı yoksa kursum var deyip katılmama hakkımız varmı resmi olarak
güncel

xxltc' Alıntı:
xxltc' Alıntı:
Enterprise' Alıntı:
güncel
guncel

xxltc' Alıntı:
xxltc' Alıntı:
xxltc' Alıntı:
Enterprise' Alıntı:
güncel
guncel
ark lar bilen biri yokmu

xxltc' Alıntı:
habib hocadan cevap bekliyorum
Hocam,

Yaz kurslarının başlangıç ve bitiş tarihleri belli ama ufak tefek değişiklikler yapılabilir. Mesela başlangıcını Temmuz başı yani seminerden sonraya alabilirsiniz. Bitişini de Ağustos sonuna alabilirsiniz.

Ancak 1 hafta Temmuz başında 1 hafta ortasında bir hafta da Ağustosta yapayım gibi haftalık bazda bir kurs olmaz.

habib hocam onu sormuyorum ben. ben kursu 20 haziranda başlattım ve seminer doneminde kurs yapıyorum. seminerin 2. haftasinda ilçe program yapmış şu gün şu okulda şu saatte program var diye. ilçenin dedigine uyarsam kurs saatleri ile çakıştığı için kurs yapamiyorum. benim sorduğum kurs yaptığım gün ve saatlerde ilçenin programına gitme gibi bir zorunluluğum var mı yada kursum olduğu için gitmezsem mazereti mi sayılırım bu konuda resmi bir yazı gorus varmı bunu soruyorum

bizde açıyorlar hocam bu tamamen mudurle alakalı bazıları sıkıntılı oluyor ama bizim mudur bu yıl açtı. a ayrıca yaz kursunda bilisimden başka da isteyen yok tek ben açtım

xxltc' Alıntı:
habib hocam onu sormuyorum ben. ben kursu 20 haziranda başlattım ve seminer doneminde kurs yapıyorum. seminerin 2. haftasinda ilçe program yapmış şu gün şu okulda şu saatte program var diye. ilçenin dedigine uyarsam kurs saatleri ile çakıştığı için kurs yapamiyorum. benim sorduğum kurs yaptığım gün ve saatlerde ilçenin programına gitme gibi bir zorunluluğum var mı yada kursum olduğu için gitmezsem mazereti mi sayılırım bu konuda resmi bir yazı gorus varmı bunu soruyorum
Hocam,

Benim bildiğim mesleki çalışmalar Yönetmeliğe göre zorunludur. Ona gitmemek olmaz.

Kursa Temmuz başından itibaren başlasan sorun olmaz.

xxltc' Alıntı:
bizde açıyorlar hocam bu tamamen mudurle alakalı bazıları sıkıntılı oluyor ama bizim mudur bu yıl açtı. a ayrıca yaz kursunda bilisimden başka da isteyen yok tek ben açtım

hocam bizde teog haricindeki dersleri saymıyorlar varsa yoksa teog. yok sistem böyleymişte yok veliler böye istiyor muş da. hatta din kültürünü bile dersten saymıyorlar neredeyse çünkü ortalşması 18-19 olduğu içinb. varsa yoksa teog dersleri diğer dersler yok hükmünde....bundan dolayı da biz de sıcak bakmıyorlar....teog tan sadce kurs açıldı....

karçiçeği' Alıntı:
xxltc' Alıntı:

hocam bizde teog haricindeki dersleri saymıyorlar varsa yoksa teog. yok sistem böyleymişte yok veliler böye istiyor muş da. hatta din kültürünü bile dersten saymıyorlar neredeyse çünkü ortalşması 18-19 olduğu içinb. varsa yoksa teog dersleri diğer dersler yok hükmünde....bundan dolayı da biz de sıcak bakmıyorlar....teog tan sadce kurs açıldı....
Öğrenciler ve idare istiyorsa açın hocam, dersten saymıyorlar ne demek,gerekli yerlere şikayetinizi yazın, bakanlık açabilirsiniz diyor.

merhaba, şu an 6.sınıf önümüzdeki eğitim-öğretim yılında 7.sınıf olan öğrencilere bilişimden yaz kursu açabiliyor muyuz..? teşekkürler...

hakand' Alıntı:
merhaba, şu an 6.sınıf önümüzdeki eğitim-öğretim yılında 7.sınıf olan öğrencilere bilişimden yaz kursu açabiliyor muyuz..? teşekkürler...

Eğer okulunuz yazın veya görev istediğiniz okul yazın kurs açacaksa, evet.
YAZ destekleme uygulama yönergesini beklemek gerek.

hakand' Alıntı:
benimde öğrencim var açabiliriz değil mi

Geri