Destekleme ve Yetiştirme Kursu Programı

Kodla Büyü

sinifci3434

Site Gezgini
DYK için program gerekli. Kullanan ücretli/ücretsiz işlevsel program öneri ve paylaşımlarınızı bekliyorum hocalarım.

NE PROGRAMI HOCAM DERS DAĞITMA MI ANLAYAMADIM eğer ders dağıtma ise asc den iyisi yok

theliony' Alıntı:
NE PROGRAMI HOCAM DERS DAĞITMA MI ANLAYAMADIM eğer ders dağıtma ise asc den iyisi yok
Hocam e-kurs modülünden öğrenci seçimlerini dikkate alacak şekilde hafta sonu/içi dağıtım yapabileceğimiz program tavsiyesi istiyorum.

Bir arkadaş süpergeni tavsiye etti ama farklı özellikle de ücretsiz bu işi görebilecek, ücretli olsa da çok pahalı olmayacak bir program lazım.

sinifci3434' Alıntı:
theliony' Alıntı:
Hocam e-kurs modülünden öğrenci seçimlerini dikkate alacak şekilde hafta sonu/içi dağıtım yapabileceğimiz program tavsiyesi istiyorum.
hocam dağıtım programının e kurs modülünde öğrenci seçimini dikkate almasına gerek yok. 567 ve 9 10 11 . sınıflarda max. 5 ders seçilebiliyor.son sınıflarda ise 5 ten fazla ve haftada 20 saat i geçmemesi gerekiyor.
ben okulumda 5 farklı dersten olmak üzere toplamda 20 farklı ders seçerek kurs açıyorum. açtığım kurs belli zaten öğrenci sayısı 10 dan az olmadığı müddetçe herhangi bir dersten kurs açılablir.
bu durumda beş ders öğretmeni ne göre kurs programı yapmam gerek öğrenci seçimlerine gerek yok.
ha ben lisedeyim öğrenciyi sınıflara dağıtmam gerek diyorsan hiç uğraşma e kurs modülünden öğrenci seçimlerine göre rapor alır ona göre sınıf listesi çıkarırsın

Kursabaşvuranlar dosyasını içeri aktarmaya çalışırken hata veriyor. Aynı sorunu yaşayan oldu mu acaba?

semantic' Alıntı:
Kursabaşvuranlar dosyasını içeri aktarmaya çalışırken hata veriyor. Aynı sorunu yaşayan oldu mu acaba?
islif' Alıntı:
yumakli' Alıntı:
http://www.kelebeksinavprogrami.com/?Syf=26&Syz=479428&/KURS-PROGRAMI-HAZIRLAMA
Hocam bunu bir inceleyin umarim isinizi gorur.
Teşekkürler hocam :alkis:
fikriye' Alıntı:
Programı yükledim ama çalışmadı kullanan var mı?

aman arkadaşlar kelebekten uzak durun. İnternette bir araştırın cogu okul zor durumda kalmış firmayla.Lisanslı almayacaksanız demosunu biele denemeyin

Alfabe firmasının Supergen isimli lisanslı yazılımı denenebilir.

Yeni sürümde kurs dağıtım özelliği de eklemişler. Eba'dan xls dosyasını gösterip işlemler başlatılabiliyor.

Hocam bizim dersi kurs programından çıkarmışlar sen kurs programı arıyorsun.
Sen bilgisayar öğretmeni değilsin galiba.
Bir daha kurslara elimi sürersem.

Excelde hazırlanmış bir programdır.
400 ders, 400 derslik, 4000 öğrenci ,
bir öğrencinin 24 ders seçebilir.

Dersleri istediğiniz gün ve saate yerleştirebilirsiniz.
Yani özetle öğrencinin seçimlerini dikkate alabilirsiniz.
Ayrıca öğrenci ve öğretmen bilgileri elle yazılmıyor.
Modülden indirilen exceldeki bilgileri programın içine kopyalayıp hemen bir iki saatte tüm okulun programını yapmanız mümkün.

Programın demosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:
Geri