destekleme ve yetiştirme kursu (grafik tasarım dersi)

Kodla Büyü

begum544

Üye
Merhaba arkadaşlar. Benim okulum meslek lisesi fakat bilgisayar bölümü yok. Akıllı tahtalar var.destekleme ve yetiştirme kursu ders başvurularında grafik tasarım dersi varmış 11 ve 12. sınıflara.
Bu konuda bilgisi olan var mı acaba? Grafik tasarım dersi açılabilir mi? bu grafik ve animasyon dersi mi modülde.

Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim...

o zaman bilgisayarcı olarak lisede hiç bir ders açamayacak mıyım şimdi? başka derste gözükmüyor ki zaten

begum544' Alıntı:
o zaman bilgisayarcı olarak lisede hiç bir ders açamayacak mıyım şimdi? başka derste gözükmüyor ki zaten
.
hocam bilgisayar bölümü olmayan bir okula bilgisayarcı olarak nasıl atandınız ?
atanmanız için kurumda NORM olması gerekiyor. Norm varsa ders de vardır. Hiç bir şey yoksa Seçmeli Bilgi İletişim Teknolohileri vardır. Sizde bunun kursunu açabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar, bizim okul (meslek lisesi) idaresi de "meslek derslerini göremedik, bu yüzden de ekleyemedik" dedi Cuma günü. Son durum nedir, bilen var mı?

anadolu lisesinde görevliyim bütün branşlar haricinde sadece ben açamıyorum sistemde bilgi ve iletişim veya bilişim dersi adına hiç birşey gözükmüyor. bakanlığa yazmayı düşünüyorum.

şuan tamamen eşitliğe aykırı durum var kimine kurs açma hakkı verip ek puan veriyorlar kimine vermiyorlar.... ortaokula kurs var liseye yok.... tam davalık

aslında grafik tasarımı 9 ve 10. sınıflara koysalar güzel olurdu. 11 ve 12 zaten sınava hazırlanıyor. oraya grafik tasarımı koyar da 9 ve 10 ları niye es geçersin be yaaa

Arkadaşlar, aldığım bir habere göre meslek derslerinden de yetiştirme kursu açılacakmış, pazartesi herkes idaresi ile bir görüşsün.

tugrulbey' Alıntı:
anadolu lisesinde görevliyim bütün branşlar haricinde sadece ben açamıyorum sistemde bilgi ve iletişim veya bilişim dersi adına hiç birşey gözükmüyor. bakanlığa yazmayı düşünüyorum.

Bende Anadolu Lisesindeyim.Son durum nedir acaba? Seneye kurs açabilecek miyiz? Bilginiz var mıdır?

Geri