Derste Kalan Öğrenci için Evraklar

Kodla Büyü

RaHaB

Aktif Üye
Merhaba,
Bilişim dersinde bıraktığım öğrenciler için hazırlamam gereken evraklar nelerdir? Sınıfta kalanlar için hazırlanması gerekenlerle aynı mı acaba? Ben baktım ama işin içinden çıkamadım. Yardımcı olacak olan arkadaş varsa çok sevinirim.

Ortaokul hocam, ilk defa duyuyorum, dersten bırakmak için de evrak hazırlamamız gerektiğini, tenkit aldım bunun için, ne yapacağımı şaşırdım :cry:

Benim bildiğim dersten bırakmak için herhangi bir evrağa gerek yok. Siz bırakıyorsunuz, ŞÖK toplanıp geçip kalmasına karar veriyor. Eğer ŞÖK'ten'de kalması yönünde karar çıkarsa o zaman sizden belge istiyorlar. Bu çocuk niye bu kadar düşük not aldı, ailesiyle görüştün mü, eksik konularını telafi eğitimi ile giderdin mi, proje performan teslim etmemişse bu konuda tutanak tuttun mu gibi bir sürü angarya iş. Kısaca "bırakabiliyorsan bırak hadi" diyorlar maalesef.

Öğrenci sınava girmiyor, öğrenci hiç çabalamıyor, öğrencinin umurunda değil ders; ama biz geçiriyoruz...

Öğrenci benim onu geçirmek için gösterdiğim çabadan daha fazla çaba göstermiş kalmak için yani...

Bıraktım, elimde bir tenkit mektubu var şimdi, bu mektubu ben mi hak ettim şimdi :|

Çok mutsuzum, keşke şu mesleği bırakacak gücüm olsaydı, çok zoruma gitti

Geri