Dersi veren öğretmen tek ise...

Kodla Büyü

erkan_ays

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar malumunuz ders zümresi diye bir şey var, kimisi yapıyor kimisi yapmıyor. Benim kafama takılan, örneğin BTT dersini tek öğretmen veriyor ise bu ders için zümre yapılır mı? Zümre demek aynı dersi okutan öğretmenler olduğuna göre öğretmen tek ise o ders için zümre olmaz gibi geliyor bana ama...

erkan_ays' Alıntı:
Arkadaşlar malumunuz ders zümresi diye bir şey var, kimisi yapıyor kimisi yapmıyor. Benim kafama takılan, örneğin BTT dersini tek öğretmen veriyor ise bu ders için zümre yapılır mı? Zümre demek aynı dersi okutan öğretmenler olduğuna göre öğretmen tek ise o ders için zümre olmaz gibi geliyor bana ama...

Bu zamanda herkes ayrı telden çalıyor. Ama Bakanlık müşavirinin gönderdiği yazıya göre ilköğretimlerde zümrede tek olan öğretmenler Zümre tutanağı tutmuyor. Sadece il ya da bölge zümresine katılıyorlar.

İdareci bu yazıyı biliyorsa uyguluyor. Bilmiyorsa, müdür yard. adıyla eski uygulamayı devam ettiriyor.

Liselerde ise sistem aynı devam ediyor. Yani Zümre yapıyorsunuz tek olsanız bile.

Arkadaşlar teşekkür ederim cevaplar için.. Müdürümle paylaştım meseleyi ve bir idareci ile ya da diğer bilişimci arkadaş ile biriniz zümre başkanı olarak yaparsınız dedi.. Ama ona da söylediğim gibi bana hala mantıksız geliyor. Derse giren tek ben isem diğer adamı ne ilgilendiriyor benim dersinde yaptıklarım ki beraber zümre yapalım???

Geri