Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Dersi veren öğretmen tek ise...

Konu, 'Teknik, Meslek Liseleri Evrak, Plan, Zümre' kısmında erkan_ays tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. erkan_ays

erkan_ays Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar malumunuz ders zümresi diye bir şey var, kimisi yapıyor kimisi yapmıyor. Benim kafama takılan, örneğin BTT dersini tek öğretmen veriyor ise bu ders için zümre yapılır mı? Zümre demek aynı dersi okutan öğretmenler olduğuna göre öğretmen tek ise o ders için zümre olmaz gibi geliyor bana ama...

2. adeministrator

adeministrator Seçkin Üye Seçkin Üye

okul müdürü ya da müdürün görevlendirdiği idarecilerden biri ile yapacaksınız.

3. hasari

hasari Hiperaktif Üye Hiperaktif

Müdür yardımcısıyla birlikte zümre yapıyorsunuz.

4. S_RD_R

S_RD_R Aktif Üye

5. aktasankara

aktasankara Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam ilkokul ile liselerde farklı süreçler işleyebiliyor. idareye sormanız en mantıklısı

6. biltek2007

biltek2007 Hiperaktif Üye Hiperaktif

Bu zamanda herkes ayrı telden çalıyor. Ama Bakanlık müşavirinin gönderdiği yazıya göre ilköğretimlerde zümrede tek olan öğretmenler Zümre tutanağı tutmuyor. Sadece il ya da bölge zümresine katılıyorlar.

İdareci bu yazıyı biliyorsa uyguluyor. Bilmiyorsa, müdür yard. adıyla eski uygulamayı devam ettiriyor.

Liselerde ise sistem aynı devam ediyor. Yani Zümre yapıyorsunuz tek olsanız bile.

7. erkan_ays

erkan_ays Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar teşekkür ederim cevaplar için.. Müdürümle paylaştım meseleyi ve bir idareci ile ya da diğer bilişimci arkadaş ile biriniz zümre başkanı olarak yaparsınız dedi.. Ama ona da söylediğim gibi bana hala mantıksız geliyor. Derse giren tek ben isem diğer adamı ne ilgilendiriyor benim dersinde yaptıklarım ki beraber zümre yapalım???

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal