derse giren formatör arkadaşlar;

Kodla Büyü
6-7-8 lere giriyorum derslerde müfredattan gitmiyorum ama deftere bir basamak geriden yazıyorum

sadece 8 ler... e giriyorum...5 lerden de 2 saat seçmeli ye toplam da 8 saat

Hocam artık formatör değiliz :) BTR öğretmeniyiz :) Hocam bende 5lere 4. ve 5. basamak karışık, 6lara 5 6 karışık, 7lere 6 7 karışık, 8lere de 7 8 karışık veriyorum. Çocuklara hangi konu daha uygunsa onları seçtim.

6 ve 7lere giriorum.
6larda 6. basamak
7 lerde 6.ve7. bsamak uyguluorum.
basamakları secerken hazırbulunuslukları baza aldım

6. ve 7. sınıflara derse giriyorum ama kitaba bağlı kalmadan çocuklara uygun ders işliyorum kitap benim çocuklara göre çok ağır oluyor.

6. ve 7. sınıfara derse giriyorum 6.ve7. basamak uyguluyorum çünki çocuklara 6.sınıflara 6.basamak kitabı geldi 7.sınıflara 7. basamak kitabı geldi

basamak uygularken eger sınıfların hazırbulunusluklarını baza alırsan sorun olmaz. bunu da zümrende belirtirsin...
de anlamadığım siz hala plan program yapmadınız mı

7 ve 8 lere giriyorum müfredatta deftere 7-8. basamak yazıyprum fakat müfredata göre gitmeyip öğrencilerin seveceği konuları programları karışık işliyorum :wink:

6. sınıflara-6.basamak
7 ve 8. sınıflara - 7. basamak

zümrede alınan karar ile birlikte... kitapları bir önceki yıldan ayarlamak gerekiyor sayı olarak nisan ya da mayısta kitaplar için ihtiyaç bildiriliyor çünkü...

6. sınıflara 3 ve 4. basamak
7. sımıflara 5. basamak
8. sınıflara 6. basamak
aralarda da bazı konuları değiştiriyorum. movie maker gibi programları da gösteriyorum. özellikle 8 lerin çok ilgisini çekiyor

6. sınıf 6. basamak 7. sınıf 7. basamak işliyorum. Yaklaşık 3 yıldırda hangi sınıfa giriyorsam onu uyguluyorum sorun olmuyor.

bu kitaplar nerede hazırbulunuşluklara uygun ki. 1,2,3,4 ve 5. basamağı anlatmadan 6. sınıfta bilgisayarla tanışmış bir sürü öğrenci oluyo her sınıfta. Sen ona 6. basamağı seçsen bile "ekranın sol alt köşesinde başlat yazan yere tıklıyoruz" cümlesini kurmak zorunda kalıyosun.

evet genel olarak hazırbulunuşlarına uymadığı için mecburen bir alt ya da 2 alt basamağı anlatmak zorunda kalıyoruz....

5-6-7-8 lerin hepsine giriyorum 24 saat dersim var

5. sınıflar seçmeli olduğu için kendime göre her hafta etkinlikler hazırlıyorum.
6.sınıflara 5.basamak
7.sınıflara 6.basamak
8.sınıflara ilk dönem 7.basamak 2. Dönem Photoshop eğitimi veriyorum.

Geri