Ders saati eksik girilmiş norm fazlası

Kodla Büyü

DNA

Aktif Üye
Yeni müdürümüz ders saatimi eksik girmiş, norm fazlası oldum. 18 saat yerine 14 saat girmiş. Yani seçmeli bt derslerini girmemiş. İşin komiği bunu bütün branşlarda yapmış.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mayıs ayını bekleyeceksiniz hocam mayıs ayında normlar tekrar güncellenir. Olası bir norm atamasında ilçe ile konuşarak resen atamamalarını sağlamalı müdürünüz

Konuştum il milli eğitim müdürüyle dedi ama.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bizde de başka branşta benzer durum oldu norm fazla atama duyurusu çıkınca müdür resmi yazı ile ders saatinin yanlış girildiğini belirtip doğrusunu gönderdi, il de dikkate alıp atama yapmadı. Sorun olacağını sanmam hocam yine de norm güncellemesini kaçırmayın tabi

Hocam sana tavsiyem şimdiden müdürün resmi yazı yazarak il e bildirsin daha sonra tekrar norm fazlası yapılacak olursa tekrar bildirsin. Bu şekilde sorun çözülebiliyor.

Bence müdür ile bildirmeli il bakanlığa bildirip kontenjan.meb.gov.tr adresinde TC kimlik ve mebbis şifremiz ile gördüğümüz ekran hemen düzeltilmeli. Neden yapılmasın ki?

DNA' Alıntı:
Yeni müdürümüz ders saatimi eksik girmiş, norm fazlası oldum. 18 saat yerine 14 saat girmiş. Yani seçmeli bt derslerini girmemiş. İşin komiği bunu bütün branşlarda yapmış.

o kadar takip etmeme rağmen 2 defa aynı duruma düştüm,bakanlığa kadar ulaştık ama düzeltemeyiz zamanını bekleyeceksiniz dediler, tabi bu arada norm fazlası atamaları vs. ilçe-il hepsine gittim düzeltme yok sadece reseni durdurabildim...

Geri