Ders dağıtım programı

Kodla Büyü
Arkadaşlar Ders dağıtım programı ne önerirsiniz ?
Piyasada en populer olanlar progmatic, asc timetables, bilsa.
progmatic Sade kullanimi daha basit ve işlevsel. asctimetables daha detayli daha cok ozelligi var eger nokta atışı yapmak istediklerin varsa guzel program. Ama progmatice gore biraz karisik. Bilsayi hic kullanmadim ama kullananlar genellikle memnun.
Bedava ariyorsan dağıtmak var. Temel seviyede islerini gorur.

Asc mükemmel ve çok kullanışlı. Yazıcıdan çıktı alması ücretli sadece. Gerisi ücretsiz.

ücretsiz arıyorsanız FED kullanın, bilsa en güzeli ama çok pahalı, progmatik güzel ama pahalı, asc güzel ve kıyasen ucuz
Not: sadece ascnin sitesinde de fiyat var. Diğerlerinde pazarlığa oturuyorsunuz galiba..
Fiyatları bilen yazsın..

Son düzenleme:
Kesinlikle Asctimetables. Dünya üzerinde kullanmayan ülke yok. Sadece form doldurup indiriyorsun o kadar . eposta atıyorsunuz 1 saate telefon ile arayıp bilgisayara bağlanıp sorununuzu çözüyorlar satın almasanız bile..Kullanması da karışık gibi dursa da 2 günlük iş. Ha çok üst seviyede karışık mı karışık çünkü o kadar çok parametre var ki inanılmaz... biz satın aldık k12 bilişim + ders programı 653 tl. 1 yıl derdim yok

ücretsiz arıyorsanız FED kullanın, bilsa en güzeli ama çok pahalı, progmatik güzel ama pahalı, asc güzel ve kıyasen ucuz
Not: sadece ascnin sitesinde de fiyat var. Diğerlerinde pazarlığa oturuyorsunuz galiba..
Fiyatları bilen yazsın..
Fet proframini gecen indirdim baya gelistirmier. Cok guzel gzellikleri vardi. Kullanimini anlatacak bir video veye pdf var mi? Deneme amacli kullandim. Bazi yerlerinde işin icinden cikamadim.

Daha önce açtığım başlıklar kilitli olduğu için bu tür başlıklara yazayım. Bir alternatif sonuçta. Online çalışan bir ders dağıtım sistemi.

Libredu

Biz bu sene libredu ile yapacaz. Programı forumda da üye olan @eribol hocamız yazmış. Ücretsiz. Gayet hızlı çalışıyor. Tarayıcı üzerinden çalıştığından mobil'den veya pc'den kullanılabiliyor. Bilgi girişleri biraz farklı gibi ama kullanımı yine de kolay. Bir deneyin isterseniz.

yabil kullanıyoruz Ek ders programı, Ders Dağıtım ve 3308 ile ilgili Mes programını 3 lü olarak kullanıyoruz memnunuz

E-OKUL üzerindeki ders dağıtım programı nasıl acaba kullanan var mıdır daha önce?
Kurum İşlemleri-Ders İşlemleri-Haftalık Ders Dağıtım Programı
Hiç kullanmadım iş görür mü acaba?

E-OKUL üzerindeki ders dağıtım programı nasıl acaba kullanan var mıdır daha önce?
Kurum İşlemleri-Ders İşlemleri-Haftalık Ders Dağıtım Programı
Hiç kullanmadım iş görür mü acaba?
Sanırım idare görebiliyor. Baktım, göremedim. Buraya ekleyebilir misiniz?

Ekran görüntüsünü paylaşabilir misiniz? En son ortaokullar için bir sistem test amaçlı açılmıştı, sonra o test ekranı, teste katılmayan okullara kapatılmıştı. Son durum nedir bilmiyorum.

Ekran görüntüsünü paylaşabilir misiniz? En son ortaokullar için bir sistem test amaçlı açılmıştı, sonra o test ekranı, teste katılmayan okullara kapatılmıştı. Son durum nedir bilmiyorum.
Screenshot_1.jpg

Her okulda bu ekranın açıldığını sanmıyorum. Dediğim test ekranı olması lazım. Her ne kadar online diyorsa da sanırım dağıtımı ve testleri sunucu tarafında yapıyor.

Geri