DERS DAĞITIM PROGRAMI ÜCRETSİZ

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.

serci2001

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ARKADAŞLAR EKTEKİ PROGRAMI KULLANIYORUM OKULUMDA VE DE LİSEDE HİÇ ZORLUK ÇEKMEDEN PROGRAMI AYARLAYABİLİYORUM.
AYRICA BU İŞLER MÜDÜRÜN İŞLERİ OLSADA PROGRAMI OKULDA BENDEN BAŞKASI KULLANAMADIĞI İÇİN PROGRAMDA KENDİ İSTEDİĞİM ŞEKİLDE DERS PROGRAMIMI AYARLAYABİLİYORUM.
AYRICA GICIK GİTTİĞİNİZ BİR ÖĞRETMEN VARSA DA PROGRAMINI İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE DAĞITABİLİRSİN (BEN YAPMADIM DAHA DA MÜDÜRÜN ZORUYLA BİRİSİNİ DAĞITTIM)

KURULUM:
PROGRAMI İNDİRDİKTEN SONRA PROGMATİK DOSYASINI C'nin İÇİNE YAPIŞTIRIN BU KADAR MASA ÜSTENE KISA YOL ATTIN MI BİTTİİİİİ.
OKULUMUZDA ŞARTLI YANİ DIŞARDAN GELEN VEYA BAŞKA OKULA DERSE GİDEN ÖĞRETMEN ARKADAŞLAR VARSA ONLARIN ŞARTLI OLDUKLARI GÜNLERİ "ÖĞRETMEN DERS PROGRAMI "YAZAN BÖLÜME GİREREK ÖĞRETMENİ SEÇİP F8 TUŞU İLE HANGİ GÜN VE SAATLERDE ŞARTI VARSA O BÖLMELERİ KAPATARAK ÖĞRETMENİN O SAATLERE DERS GELMESİNİ ENGELLİYORSUNUZ.
PROGRAM TAMAMEN TÜRKÇE
KULLANIMI KOLAY BİR SORUN OLURSA MSN im syurdakul2001@hotmail.com 7/24 e yakın açığımdır 8) 8)

Hak sahibinin talebi üzerine ilgili dosya linki sitemizden kaldırılmıştır.

arkadaşlar bu program için dün üreticisi ile görüştüm ücretli demişti. ben de kendisine internetten ücretsiz bulup kullandığımı ama artık program bozuldu kullanamıyorum demiştim oda bana gülerek bizim programlarımız TÜRKİYE de ücretsiz kullanılmıyor demişti artık yorum sizin :D :D
haa bir de bana fiyat olarak bizim okulumuz kasaba okulu olduğu için 60 ytl demişti başkasına 150 imiş :lol: :lol:

hocam program için sağolun geçen sene tek tek biz yerleştirmiştik şimdi hazır elinize sağlık.bişey soracaktım f8'e bastığımda kapalı alanlar açılmıyo nedenini yazarmısınız yada sizin kapattığınız aalanları nasıl açarım teşekkürler

sayın hocam klavyeniz çok fonksiyonlu ise örnek ben microsft klavye kullanıyorum F8 aktif olması için sağtarafta ( F lock ) tuşuna basmam gerekiyor sizin klavyenizdede öyle bir işlem olabilir
beinm kapattığım yerler kırmızı olan yerler işte buraları F8 ile açıp katabiliyoruz

buarada bu programın yeni versiyonunu bizim okul 50 ye almış, haberiniz ola..lisanslı alacaklar 50 den fazla vermeyin :)

EVET HOCAM AMA SİZ KENDİNİZ PROGRAMDA İSTEDİĞİNİZ YERE KOYABİLİYORSUNUZ BU BÖLGE DE OKULLARDA ÖĞRETMEN ALIŞ VERİŞİ OLDUĞU İÇİN REHBERLİĞİ TÜM OKULLAR AYNI GÜN VE SAATE KOYDUK

ayyyyyyyyy walla çok lazımdı ama... yapamadım yaaa...ilk defa böle bişeye giriştim ondan galiba. neyse az daha uğraşayım..paylaşım için saolasın serci2001 :D

Lazım Olan Bir Programdı ... Önce İnceleyene Program Hazırlaması 5 Dakika Sürüyo .. Tabii İncelemeyene Program KArışık Geliyoo
Hazırlayanın Eline Sağlık ...

Teşekkürler bizimkiler çok uğraşıyor program için gösterelim beğenirseler almak lazım...

BU PROGRAMDA İŞ YOK. SİZE TAVSİYEM BENİM FORUMDA GÖDERDİĞİM BİLGİ YAZILIMINKİNİ KULLANIN.

progmatik

hakansia' Alıntı:
BU PROGRAMDA İŞ YOK. SİZE TAVSİYEM BENİM FORUMDA GÖDERDİĞİM BİLGİ YAZILIMINKİNİ KULLANIN.

Sayın hocam anlaşılan bu programı kullanamamışsınız ki kötüleme yapıyorsunuz :x :x :x . Tebrik ediyorum sizi sizin programlarınızdan iyi program yok piyasa :lol: :lol: :lol:

arkadaşlar ben program yaptım değişk oluncu tekrar yaptım ama şöle bir problem var ne oluuuur yardım.öğretmen eksikliğinden türkçe dersinin 1 saati başka öğretmene verilecek. önce verilecek öğretmenin dersini çıkarıyom dersi kapatıyom hepsini çıkardım ama çok çakıştı nedenini söylermisiniz

serci2001 hocam progra için sağol ama sen programın kurulmuşunu göndermişsin. Setup halini değil. Böylede çalışır ama bazı yerlerde sorun çıkarıyor senin bilgisayarında kurulu olduğu için sorun yaşamazsın. gönderdiğin programın setup halini atmıştım ben.

BTS Yardımcı Programlar (Netsupport, Netop vs.)
Progmatik Ders Dağtım Programı Tam Sürümü
yukardaki başlıkları sırayla takip ederseniz setup halini bulabilirsiniz

ARKADAŞLAR ÜRETİCİNİN EXE DOSYASINI HEX EDİTORLE AÇARSANIZ.
GÜVENLİK AÇIĞININ OLDUĞUNUN VE İLACININ ÇOK RAHAT YAPILABİLDİĞİNİ GÖRECEKSİNİZ.
JMP OLAYI :)

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri