ders başlangıç saatimiz artık 06:30

Kodla Büyü

realforever

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ilçe milli eğitimden gelen yazıyla sabah derse giriş saatimiz 06:30 oldu.zaten sabahları uyanamıyordum.bu saatle hiç uyanamayacam :))

ne güzel işte hocam saat 11.30'da okuldan çıkarsınız. tüm gün elinizin altında istediğiniz herşeyi yapabilirsiniz

hocam peki yazo da başka ne diyor... görevle ilgili tüm detaylar var mı...

realforever' Alıntı:
ilçe milli eğitimden gelen yazıyla sabah derse giriş saatimiz 06:30 oldu.zaten sabahları uyanamıyordum.bu saatle hiç uyanamayacam :))

Yer kayseri merkez, aynen bizimde ders başlangıç 6.30 :)

en doğrusu. öyle olmasa öğlenciler gece geç saatte çıkmış gibi oluyor. ben 4 yıl muştaytım. iyi bilirim iyi olmuş.

keske istanbulda 7.40 yerine 7 ye çekse daha erken çıksa çocuklar.

çok erken hocam ya hele kar yağdığında daha yollar bile temizlenmemiş olacak çok sıkıntı

Konya'da da bazı ortaokullar 6:30 a çekecekmiş galiba, öğlenciler çok geç çıktığı için. acaba bakanın bu durumdan haberi varmı? daha tekli eğitime geçecek alt yapıyı oluşturmadan kalkıp ders saatlerini 7-8 e çıkardılar. ya 2 li eğitimde tek devrede 8 saat ders olabilirmi böyle bişey ya? o çocuk son saatlerde hava kararmış bide ne anlayacak?

Eğitimde çağ atlıyoruz. 4+4+4 hayırlı olsun. Ossun İmam Hatipler açıldı, din iman dersleri çoğaldı ya. Ossun. İyi şeyler de var(!)

Geri