Derin Dondurucu kullananlar yardım lütfen.

Kodla Büyü

dorian

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Yıllardan beri derin dondurucu alıcam, derin dondurucu alıcam deyip duruyorum. Ne zaman niyetlensem o markanın şusu öbürünün busu bi türlü karar veremiyorum. Kullanan var mı? Enerji tüketimi, gıdanın tazeliğini koruması, boyutları. Fiyatı markası yardımcı olabilir misiniz.

bende ortalma 100 lt hacme sahip 3 çekmeceli olanlara bakıyorum, en kaliteli olanlar sırası ile 1) Liebherr 2) elektrolüx şeklindeymiş ,
ben linkteki ürünü almaya karar verdim , kurbandan önce almam lazım :)

Liebherr G 1211 SmartFrost A Enerji 3 Çekmece Derin Dondurucu fiyatı 550 TL , A sınıfı , net 98 Litre hacme sahip ,211,7 kw elektrik tüketim

(benim bulabildiğim netteki en ucuz site)

http://www.sanalreyonum.com/urun/liebhe ... atId=35720

Ben bim den homemax marka aldım, çok iyiydi. Gecen yil 350 ye almıştım, bu yil 375 e gelmişti 2 hafta önce, homemax çok iyi.

Hocam bende hepsib.....com dan aldım altus al 309 e modelini aldım 3 çekmeceli net 85 lt A+ enerji sınıfı malum altus arçeliğin hocam ben 399'a aldım ama şimdi 439 tl olmuş şimdilik iyi durumda ileride kalitesi belli ...

Bu 3 çekmeceliler aslında 2.5 çekmeceli. Alttaki raf yarım. Motordan dolayı.
İleride yetmez gibime geliyor.
Nedersiniz. :?:

serkanaytekin' Alıntı:
hocam aşiret mi besliyorsun, buzdolabınıda freeze bölümü var

Ne alakası var :shock: buzdolabının freeze bölümü -16 derece derindondurucular 40 derece buzdolabının freeze bölümüne at bakalım balığı 3 ay sonra ne halde oluyo. Bide derin dondurucudan 4-5 ay sonra çıkan gıdanın tadına bak.
Belli ki haberiniz yok teknolojik değişimden. :puhaha:

hocam bende yazın beko 3 çekmeceli 98 lt A+ enerji 550 tl ye aldım çok memnunum,liehber almayı kafaya koymuştum ama servis den dolayı vazgeçtim...

arkadaşlar 5 veya 6 çekmeceli derin dondurucu almayı düşünüyorum. zanussi yada simferler var uygun fiyata. bu markalar hakkında bilgisi olan var mı?

Geri