deppfeerze şuan acilll çözüm lazım!!!!

Kodla Büyü

tcoalngsau

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar deepfreeze pasif yapıp güncelleştirmeleri yükledim sonra kapatıp açınca windows açılmadan %35-40-50 %100 güncelleştirme yapılandırılıyor yazıyor ve sürekli yeniden başlatıyor deepfreez aktif hale geçtiği için.. ne yaptıysam olmadı.. güvenli kiptede aynı sorun oluyor.onarmayı seçtim yine olmadı,biostan tarihi ileri geri aldım olmadı. şuan kala kaldım.laptoptan yazıyorum masaüstü iptal..

ulen adam gibi bi bilgisayar konusuna cvp ne zaman geldiki şimdi gelsin..çocuguma isim,otomobil markası konusu olsa üşüşürsünüz.

eninde sonunda açmak mı hocam amacınız hani bir cdden çalışan işletim sistemiyle açarak ya da hdd yi başka pcye takarak bilgileri alıp format atmayı deneseniz, biraz baktım ama bulamadım şimdi o başlangıçtaki güncelleştirmeyi de iptal edebilirseniz çözüm olabilir

tşkler ama zaten bunları denemiştim.verilen linkleride okumuştum ama söylenen hiçbirşey olmadı.zaten o konulardada çözüm bulunmamış. internettede çözen yok ilginç bir sorun.

tcoalngsau' Alıntı:
hallettim hocam ..ama yazmıcam buraya

Çözümü bilseydi zaten yazan çıkardı diyorum, sen hala insanları sanki çözümü bilip de sana cevap vermemiş gibi yargılıyorsun arkadaşım.

Eğer o kadar kolay bir çözümü olsaydı, zaten bulurdun biryerden kolayca. Günlerce burada cevap beklemezdin. İnsanlar da zaten bilseler yazarlardı.

Yani bravo!

Bence bilip de yazmayan varsa, iyi ki yazmamış.

komik bir soru-cevap olmuş :) tcoalngsau hocam çözüm olmadığını düşündüğümüz anlarda ya da bulamadığımızda, dertle dertlenen sen olunca işler hallolmuş.
paylaşmazsan paylaşma diyenler de olmuştur. "paylaşmıcam" demene. herneyse, saygılar

obsearchverim' Alıntı:
tcoalngsau' Alıntı:
hallettim hocam ..ama yazmıcam buraya

Çözümü bilseydi zaten yazan çıkardı diyorum, sen hala insanları sanki çözümü bilip de sana cevap vermemiş gibi yargılıyorsun arkadaşım.

Eğer o kadar kolay bir çözümü olsaydı, zaten bulurdun biryerden kolayca. Günlerce burada cevap beklemezdin. İnsanlar da zaten bilseler yazarlardı.

Yani bravo!

Bence bilip de yazmayan varsa, iyi ki yazmamış.

benim kızma sebebim bakıpta cevap yazmayana veya cvp yazıpta bilmeyenlere değil? forumda konuyu okuyup girme gereği bile duymayan onlarca kişi var.diyeceksinki bilmiyordur ondan.kardeşim forumda o an yüzlerce kişi vardı çok yogundu kimsedemi merak edip bakmıyor konuya?bu forumun amacı ne? bilgisayar ve ögretmenlikle ilgili konularmı yoksa her telden konuları mı? Ben sürekli branşımla ilgili olan konulara girmeye ve cvplamaya çalışıyorum.bugüne kadar pek fazla boş muhabbet konularınada girmedim. yazmamda pek fazla.

ben bu olayı bir değil iki değil kaç kere yaşadım..kusura bakmayın ama forumun bilgi ve yeterlilik seviyesi düşük.inanın bu konuyu donanımhaber v.b gibi sitelere açsam 10 dk da 10 cvp gelirdi..

arkadaşlar paylaşımda bulunmayacaksak bu forumda bulunmanın anlamı ne. ya gören olmadı, yada bilen yoktu sorunun cvbını o yüzden cvp yazılmadı belkide. herneyse benimde başıma gelmişti, sorunu basitçe bios tarihini çook ileri yaklaşık bi 100 sene öeteye ayarlayarak hallettim.bu şekildee deepfreeze devre dışı kalıyo ve güncelleme yükleniyo. belki bir başkasına da yarar bu bilgi. kolay gelsin.

Geri