deportal teması..

Kodla Büyü

ermansr

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Joomla öğrenmeye çalışıyorum. deportal teması üzerinde uğraşıyorum. sitem localhostta. önizleme yapıpta,, linkler üzerinde dolaşırken mausun gittiği bazı yerlerde hızlı dolaşınca site tamamen gidiyor. sonra geri geliyor. ya anlatabildim mi bilmiyom ama, anasayfada linkler üzerinde tıklamadan sadece üzerinden geçerken anasayfa gidiyo geri geliyo sn sn..
ol sebeb ne olabilir.. :shock: yayınlayıncada mı devam eder bu durum? devam edecekse bu temayı bırakayım bari.. bi bileniniz varmı? deportalın huyu mudur yoksa :wink:

valla arkadaşım dediğin olay benimde başka bir temp de başıma gelmişti alatması zor bir olay. local de değildi benim kisi. başka bir bilgisayarsa denedeğimde yapmıyodu. ben devam ettim bir süre sonra yapmamaya başladı. tam anlayamadım bende ama devam edebilirsin.

anasayfada çok yapıyo ya.. o bilgisayarın virüs etkisine göre mi değişiyoki acep? ama niye sadece anasayfa sallantıda.. sağol kardeş, bende anlamış değilim..

hocam template javasciprtlerinde bir sıkıntı vardır. Zaten o sayfaya bakmışsın orada gerçekten güzel templateler vardır.

Geri