Denizli'ye İl dışı tayin isteyecekler

Kodla Büyü

mxsenel

Üye
denizliye il dışı tayin isteyecek arkadaşlar puanlarını yazarsa sıralama için bi fikrimiz olur.

tef mezunuyum. 96 puanım var. meslek liselerini yazacağım.

tef yada böte diye ayıralım arkadaşlar.

olurda geçen yıl nerelerdeydin. 53 puandan kapatmıştı denizli. antalyadaki sıralamada vardın sanki

herkesin kendine göre problemi var yaşantısı var hocam. bende çok istiyordum geçen sene istemeyi ama olmadı.

antalya ile denizli arasında kaldım ikisinden birini yazıcam inş.

kusura bakma hocam geçen yılki tayin dönemi tam bir piyango idi ondan öle dedim.memleket neresi hocam. antalya-denizli birbirine uzak iller birde denizli merkezde açık yoktu sanırım

hocam bende tayin isteyeceğim denizliye
2 sene önce benim bulunduğum okulda 3 seneyi tamamlamadığımdan tayin isteyememiştim ama bayağı açık vardı hatta nerdeyse hepsi merkezdi
geçen sene ise böteler için 3 tane okul açıldı ben tayin istedmedim
bu sene isteyeceğim 60 puanım var böte mezunuyum ama 4+4+4 yüzünden kimseyi yerinden oynatmazlar diye düşünüyorum hemde artık dersimiz bile kalmadı norm olmadan nasıll tayin isteyecez bilmiyorum
ama denemekten zarar çıkmaz şansımıza artık

genedrom' Alıntı:
hocam bende tayin isteyeceğim denizliye
2 sene önce benim bulunduğum okulda 3 seneyi tamamlamadığımdan tayin isteyememiştim ama bayağı açık vardı hatta nerdeyse hepsi merkezdi
geçen sene ise böteler için 3 tane okul açıldı ben tayin istedmedim
bu sene isteyeceğim 60 puanım var böte mezunuyum ama 4+4+4 yüzünden kimseyi yerinden oynatmazlar diye düşünüyorum hemde artık dersimiz bile kalmadı norm olmadan nasıll tayin isteyecez bilmiyorum
ama denemekten zarar çıkmaz şansımıza artık

zor hocam yaa, ama umarım olur...

geçen sene çamelinin köyüne açılmıştı bir yer sanırım, böyle mahrumiyet yerleri açarlarsa bakarsınız 50 puanla bile atanan olur, başkası puanına kıyıp da yazmaz öyle yerleri

www.atamayap.com

Arkadaşım buraya üye olsanıza yav. Sıra görmek istiyorsanız her şeyi düzenli bir şekilde görürsünüz. Hem ne kadar çok üye o kadar gerçeğe yakın sonuç. bbnet te her sene karman çorman birkaç liste oluyor farklı başlıklar altında. Ne gerek var di mi?

netame' Alıntı:
geçen sene çamelinin köyüne açılmıştı bir yer sanırım, böyle mahrumiyet yerleri açarlarsa bakarsınız 50 puanla bile atanan olur, başkası puanına kıyıp da yazmaz öyle yerleri

yok hocam, oralar bile yüksek kapandı...

68 le gitmiş bir hocamız, okul güzelmiş ama orası için yüksek gerçekten, durum vahim

Geri